Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Agávový sirup BIO 352 ml

Agávový sirup BIO 352 ml

(Hodnotilo 9 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Bio Nebio Expedičná hmotnosť 0,40 kg Mám otázku k produktu
4,59 € s DPH
O produkte

Sirup z agáve je prírodným mexickým sladidlom na báze fruktózy .

Rastlina agáve je tradičnou súčasťou stravy amerického juhozápadu a Mexika po celé stáročia , domorodí Mexičania hovoria šťave z agáve " medová voda " a agáve prezývajú " mexický strom života a dostatku " .

Starí Aztékovia považovali rastlinu agáve za posvätnú a verili , že šťava , ktorá vyteká po narezaní z listov a koreňov rastliny , čistí telo a dušu .

Sirup z agáve je vlastne zahustená šťava z agáve . Surová šťava z agáve sa pravidelne zbiera z kaktusov divoko rastúcich v strednom Mexiku .

Použitie : Sirup z agáve je nielen zdravším , ale aj chutným a všestranným sladidlom . Je skvelým doplnením medu , javorovému sirupu a ďalších prírodných sladidiel . Má menšiu viskozitu ako med , a preto sna ľahšie mieša s pokrmami . Príjemá chuť ( ľahučko pripomínajúca javorový sirup ) zvýrazní pôvodnú chuť jedla .

Sirup môžete použiť do ovocných šalátov , jogurtov , na müsli a lupienky , palacinky a lievance , na osladenie čaju či kávy , limonád a ovocných nápojov a RAW koláčov. Je vhodný do šalátových zálievok , marinád a grilovacích zmesí. Je výborným sladidlom bylinkových čajov ( v porovnaní s bielym cukrom ) .

Sirupom z agáve možno nahradiť biely cukor prakticky v ktoromkoľvek pokrme . Sirup z agáve má navyše dlhú životnosť , môžete ho skladovať až 3 roky a nescukornatie .

výhodná kúpa

Agávový sirup BIO 352 ml 4,59 €
Cukor trstinový Demerara 500g bio nebio 1,70 €
Hroznový cukor Natura 100g 0,55 €
Spolu 6,84 €

Zákazníci si tiež kúpili

Novinka

Kokosový sirup BIO

Kokosový sirup je prírodné sladidlo získané...

Xylitol sladidlo 500g

Prírodné sladidlo s nízkym glykemickým indexom.

Brezový cukor 0,5 kg

Stromový cukor s veľmi nízkym glykemickým indexom

Brezový cukor 1 kg

Prírodný stromový cukor z Fínska