Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Amazonit - sekaný náramok na gumičke

Amazonit - sekaný náramok na gumičke

(Hodnotilo 2 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 35,00 € / kg Mám otázku k produktu
3,50 € s DPH
O produkte

Amazonit

 

Podporuje vitalitu a vyrovnáva rovnováhu vo vašom každodennom živote. S jeho pomocou sa oslobodzujete od všetkého, čo narúša vašu vyváženosť a pomôže vám nasmerovať sily tam, kde je ich treba. Amazonit chráni vašu auru a bdie nad vašimi životnými energiami. Jeho vibrácie sú jemné a harmonizujúce, ukľudňujúce a zbavujúce napätia. Odporúča sa všade tam, kde sa majú odstrániť kŕčovité reakcie a napätia. Ideálna relaxácia je s položeným amazonitom na čakre čela. Najúčinnejší vplyv je však má na srdcovej oblasti, kde tíši citové a fyzické problémy, ktoré súvisia so srdcom a v oblasti zátylku tlmí silné bolesti hlavy a migrény. Pri častejších chronický problémoh je vhodné nosiť gorále. V centre hrdla hlavne u detí podporuje reč a výraznosť prejavu. Odporúča sa tiež pri menštruačných bolestiach, komplikovanom pôrode a pri kŕčovitých bolestiach srdca. Pomáha regenerovať celý organizmus. Dokáže rozpúšťať žiarenie z mobilného telefónu. 

 

Čakra: srdcová, čakra hrdla

 

Čistenie: Kamene ktoré nosíme na sebe ako šperk, alebo ako prívesok čístíme podľa potreby aspoň raz za tri dni. Pri používaní pri masáži sa čistia a nabíjajú po každom použití, pri použití v domácnosti raz za týždeň.

Vlažnou vodou: kamienok podržíme pod prúdom vlažnej vody aspoň 2 min.

Morskou soľou: kamienok položíme do misky s roztokom morskej soli alebo ho zasypeme suchou morskou soľou (používame to pri príveskoch alebo šperkoch, ktoré obsahujú časti, ktoré by sa nemali máčať vo vode), necháme cez noc. Soľ už ďalej nepoužívame.

Krištáľom: kamienok vložíme do misky s vodou spolu s krištáľom a necháme cez noc

 

Nabíjanie:

Na slnku: na nepriamom slnku

Na druze ametystu, alebo krištáľu: kameň položíme na druzu nabitého krištáľu, alebo ametystu a necháme cez noc

 

výhodná kúpa

Amazonit - sekaný náramok na gumičke 3,50 €
Krištáľ - sekaný náramok - extra 6,50 €
Sodalit - sekaný náramok 3,50 €
Spolu 13,50 €