Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Jemné bylinné korenie v dóze 130g

Jemné bylinné korenie v dóze 130g

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Posch Expedičná hmotnosť 0.200 kg Jednotková cena 49,75 € / kg Mám otázku k produktu
9,95 € s DPH
O produkte

Vynikajúce bylinné jemné korenie podľa sv. Hildegardy pre zdravú a modernú kuchyňu. Je  vhodné na prípravu najrôznejších jedál, napríklad na mäso, zeleninu, cestovinové pokrmy, do omáčok či polievok.

Vyznačuje sa delikátnou a príjemne zvláštnou chuťou, ktorá pochádza z netradičných bylinných prímesí odporúčaných sv. Hildegardou z Bingenu.

Tieto byliny slúžia ako základ pre prírodnú výživu a robia pokrmy delikátne a lahodné.

Tajomstvo tohto korenia je v zmiešaní studených a teplých bylín podľa Hildegardy z Bingenu. Zlúčenie bylín v takejto forme podporuje rovnováhu štiav v človeku.

Skladba jednotlivých zložiek týchto chutných bylinných zmesí je čisto rastlinná, bez droždia a látok ktoré zlepšujú chuť. Prírodné prísady podporujú trávenie a robia jedlá stráviteľnými.

Výhodou je najmä jeho všestranné použitie ako pri mäsových tak aj u vegetariánskych jedlách. Využíva sa i na zlepšenie a zjemnenie cestovinových jedál a nátierok na chlieb.

Prírodné zloženie vás presvedčí: prírodná kamenná soľ, zeler, mrkva, cibuľa, petržlen, fenikel, trahok rímsky, alpínia liečivá, palina obyčajná, materína dúška, yzop lekársky.- čisto rastlinné,- neobsahuje pór, kapustu, droždie, cukor,- bez chemických prísad.

Tento produkt je vhodný pre vegetariánsku kuchyňu.

výhodná kúpa

Jemné bylinné korenie v dóze 130g 9,95 €
Pôstna polievka BIO 230g 11,45 €
Špaldová káva BIO 100g 7,20 €
Spolu 28,60 €