Produkty
Naša ponuka
Kelp - morské minerály 100 g

Kelp - morské minerály 100 g

(Hodnotilo 17 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Green Bay Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 129,00 € / kg Mám otázku k produktu
12,90 € s DPH
O produkte

Morské riasy KELP (lat. Macrocystis Pyrifera )sú to výnimočné riasy v prášku.Táto neobyčajná morská riasa bola tradične používaná na liečbu porúch trávenia, ale taktiež môže byť využitá na obnovenie hormonálnej rovnováhy štítnej žľazy.

V Kelpe nájdete viac ko 70 rôznych minerálov, vitamínov a stopových prvkov, ďalej obsahuje množstvo enzýmov, rastových hormónov. JJe bohatý na vitamíny skupiny B, ktoré sú nevyhnutné pre metabolizmus tukov a bielkovín. Jód je v Kelpe obsiahnutý v prirodzenej organickej forme, ktorá je pre organizmom maximálne vstrebateľná a využiteľná.

Kelp je už viac ako 2000 rokov využívaný ako dôležitý zdroj doplnenia rôznych stopových prvkov. Vďaka tomu, že rastú v čistej morskej vode ďaleko od priemyslu, bohatej na živiny (Nový Zéland), poskytujú široké spektrum stopových prvkov

Kelp, vo forme prášku, je veľmi šetrne spracovaný už od samotného lovenia z mora pred prílivom, cez rezanie a sušenie až po balenie. Celý proces spracovania je certifikovaný renomovaným certifikačným orgánom Soil Association (UK) a spĺňa podmienky trvalo udržateľného rozvoja.

Dávkovanie: Pridajte malú štipku do jedla alebo nápoja, alebo používajte ako náhradu soli. Výborne sa hodí k rybám, zelenine alebo paradajkovej šťave. Ak trpíte na ochorenie štítnej žľazy konzultujte užívanie so svojím lekárom. 

Upozornenie : Neprekračujte množstvo 1 čajová lyžička týždenne kvôli riziku predávkovania jódom.

Zloženie: 100% novozélandský sušený kelp (Macrocystis Pyrifera).

Výživové údaje na 100 g: výrobca neudáva

Alergény: nie

Alergény: Nekonzumujte tento produkt, ak ste alergickí na jód.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

výhodná kúpa

Kelp - morské minerály 100 g 12,90 €
Neera - stromový sirup 500ml + cayenské korenie 23,90 €
Benedikt lekársky 500mg x 60 kapsúl 12,90 €
Spolu 49,70 €