Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Mydlové orechy 250g BIO
Mydlový orech ako rastlinný prací prostriedok sa hodí pre jemné, avšak dôkladné a šetrné pranie a čistenie. Bielizeň zmäkčuje...
Novinka

Mydlové orechy 250g BIO

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Tierra Verde, s.r.o. Expedičná hmotnosť 0.250 kg Jednotková cena 18,80 € / kg Mám otázku k produktu
4,70 € s DPH
O produkte

Mydlový orech ako rastlinný prací prostriedok sa hodí pre jemné, avšak dôkladné a šetrné pranie a čistenie. Bielizeň zmäkčuje prírodným spôsobom, takže odpadá nutnosť používania ošetrovacích prostriedkov. Vypraná bielizeň má neutrálnu arómu, ktoré je možné vylepšiť použitím éterického oleja.

Mydlové orechy sú určené pre:


• Pranie v práčkach a pre všetky druhy bielizne, predovšetkým pre najjemnejšiu bielizeň z vlny, hodvábu.
• Pranie farebnej bielizne, ich opakovaným použitím nedochádza k blednutiu farieb.
• Ľudí s citlivou pokožkou, pretože orechy nezanechávajú v prepratých odevoch chémiu.

Orechy je v práčke možné použiť i viackrát, podľa teploty prania - čím vyššia teplota, tým rýchlejšie strácajú účinnosť prania.

Postup pri praní:
Do priloženého vrecka vložte príslušný počet poliek orechov (viď tabuľka na obale), zaviažte a vložte s bielizňou do bubna práčky. Nie je nutné používať aviváž, mydlové orechy majú zmäkčujúci účinok na textil.

Mydlové orechy majú neutrálnu vôňu, preto je možné bielizeň prevoňať rastlinnú silicou. V tom prípade pokvapkajte vrecúško pred vložením do práčky niekoľkými kvapkami obľúbené silice.

Postup pri praní bieleho prádla:
Mydlové orechy neobsahujú bieliace a zjasňujúce látky, ktoré sa pridávajú do štandardných pracích práškov. Preto je pri praní bielej bielizne vhodné do pracej dávky pridať prípravok PUER, ktorý slúži ako bieliace prípravok a odstraňovač škvŕn.

Z orechov je možné získať mydlový výluh prevarením vo vode po dobu 10-15 minút. Tento výluh je možné použiť na ručné pranie, umývanie riadu a všade tam, kde sa používajú bežné saponáty. K výrobe výluhu sa dajú použiť aj orechy použité v práčke. Výluh je tiež vhodný pre postrek proti voškám.

výhodná kúpa

Mydlové orechy 250g BIO 4,70 €
Žlčové mydlo 140g 2,60 €
Eko aviváž 1000ml - levanduľa 5,90 €
Spolu 13,20 €

Zákazníci si tiež kúpili

Žlčové mydlo 140g

Veľmi účinný odstraňovač škvŕn a nečistôt.

Testovacia sada mydlové orechy

Ako rastlinný prací prostriedok sa hodí na jemné,...

L'VANDU LOVE - pláchadlo prádla miesto aviváže 1l

Rozpúšťa zrazené zvyšky mydla a uľahčí tak ich...

PRACÍ PRÁŠOK na biele prádlo a plienky 250g

Vhodný na biele a detské oblečenie a látkové plienky.