Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
OMEGA-3 HP+D olej z treščej pečene 270 ml

OMEGA-3 HP+D olej z treščej pečene 270 ml

(Hodnotilo 23 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Nutraceutica Expedičná hmotnosť 0.300 kg Jednotková cena 36,33 € / kg Mám otázku k produktu
10,90 € s DPH
O produkte

Vysoko čistený rybí olej získaný z treščej pečene severských tresiek, extra čistý, bez konzervantov a bez rybieho zápachu je excelentným prírodným zdrojom vitamínov A a D a omega-3 mastných kyselín.

Olej z treščej pečene je známy aj ako "zimná omega-3"  je vhodný na užívanie najmä počas zimného obdobia, keď sa nevytvára dostatok vitamínu D v pokožke pôsobením slnka.
 

Obsahuje 22% omega-3 v prirodzenej, ľahko vsterbateľnej triglyceridovej forme, t.j. vo forme prírodného tuku. Garantovaný obsah vitamínu D je 100 I.U./1g.

Olej z treščej sa odporúča hlavne pri prevencii a liečbe osteoporózy, liečbe zubného kazu, pri dekalcifikácii kostí, pri prevencii onkologických a autoimunitných ochorení.

 

Obsah omega 3: 1 polievková lyžica obsahuje EPA: 350mg, DHA: 400mg, vitamín A: 5000 I.U., vitamín D: 500 I.U.

Už žiaden zápach po rybách. Olej je neutrálnej chuti.

Užívanie dospelí: preventívne 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne s jedlom,

pri ochoreniach polievkovú lyžicu (5ml) denne.

Deti do 3 rokov: len na základe odporúčania pediatra.

Deti od 3 rokov 1/2 kávovej lyžičky (1,0ml) denne.

Deti od 6 rokov 1 čajovú lyžičku (2,5ml).

Užívať 1-krát denne spolu s jedlom. Rybí olej nikdy neužívajte nalačno, aby sa Vám negŕgalo a nebolo z neho ťažko na žalúdku. Aby sa rybí olej  správne metabolizoval bez žalúdočných ťažkostí, musí sa zmiešať so žlčou a tá sa vylučuje až s jedlom.

Balenie 270ml obsahuje 54 denných dávok pre dospelých.

Rybí olej je mimoriadne cenný pre naše zdravie. Množstvo ľudí si však neuvedomuje že rybí olej od mnohých výrobcov je často neznámeho pôvodu alebo je vyrobený z pochybných zdrojov pochádzajúcich z Južnej ameriky alebo Číny aj keď je natobolkovaný. Produkty kompromisnej kvality obsahujú pridané syntetické antioxidanty aby sa zlepšila stabilita proti oxidácii oleja. Preto nielen u liečivých húb ale aj pri iných produktov je dôležítý certifikát kvality, ktoré tieto oleje majú.

Ponúkame Vám rybí olej vyrábaný najväčším Európskym výrobcom z Islandu s certifikovaným systémom kvality. Výrobca suroviny patrí k svetovým expertom na morské tuky. Najvyšší stupeň čistoty zabezpečuje vysokú stabilitu aj bez prídavku axtioxidantov a syntetického vitamínu E.

Kvalita suroviny je stabilne výnimočná čo zabezpečuje vysoký obsah omega-3 EPA, DHA, ALA a bohatosť obsahu prírodných omega-9 mastných kyselín. Starostlivým výberom vhodných druhov severských rýb obsahuje OMEGA-3 HP natural rybí olej bez použitia technológie koncentrovania až 20% EPA, 13% DHA a 7% ALA. Celkový obsah omega-3 dosahuje hodnotu presahujúcu 40%, čo je výnimočná hodnota. Priamym dôkazom vysokého obsahu nenasýtených mastných kyselín je riedka konzistencia oleja, tekutosťou veľmi podobná obyčajnej vode.

Ľudia podvedomo odmietajú tento cenný tuk z hľadiska nepríjemných skúseností s užívaním rybích olejov iných výrobcov. Produkty OMEGA-3 HP sa odlišujú. Chutia skvelo pretože sú čerstvé a zároveň zbavené rybieho zápachu. Nepríjemný zápach je spôsobený rozkladom molekúl rybieho tuku. Preto vo výrobnom proces rybích olejov OMEGA-3 HP používa vo všetkých stupňoch ochrannú dusíkovú atmosféru alebo vákuum. Rozklad rybieho tuku bez prístupu kyslíka jednoducho nie je možný a preto si tento rybí olej zachováva svoju čerstvosť bez zápachu.

výhodná kúpa

OMEGA-3 HP+D olej z treščej pečene 270 ml 10,90 €
OMEGA-3 HP rybí olej natural citrón 270 ml 9,90 €
OMEGA-3 HP rybí olej Baby 50 ml 8,20 €
Spolu 24,90 €
Ušetríte až 4,10 € Pridať

Zákazníci si tiež kúpili

Novinka Akcia 30 %
9,87 € 14,10 €

NORSK TRAN rybí olej s citrónovo-bylinnou príchuťou 500 ml

Vysokokvalitný nórsky rybí tuk vyextrahovaný z...

NORSK KOLAGÉN 25 x 5g

Nórsky kolagén obsahujúci hydrolyzovaný morský...

Akcia 48 %

BARNE TRAN rybí olej pre deti s ovocnou príchuťou 250 ml

Lahodný rybí olej pre deti jemnej krémovej konzistencie

9,83 € 18,90 €