Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
OMEGA-3 HP LipoMax Q10 rybí olej natural orange

OMEGA-3 HP LipoMax Q10 rybí olej natural orange

(Hodnotilo 13 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Nutraceutica Expedičná hmotnosť 0.300 kg Jednotková cena 69,67 € / kg Mám otázku k produktu
20,90 € s DPH
O produkte

"

Vysoko čistený prírodný rybí olej obohatený koenzýmom Q10 v liposolubilnej forme, to znamená že koenzým Q10 je rozpustený v tukoch. Táto forma zabezpečuje vysokú vstrebateľnosť koenzýmu Q10.

Vysoká čistota rybieho oleja /HP-high purity/ prevyšujúca štandard Európskeho liekopisu EPh.

Obsah koenzýmu Q10: 45 mg / 2,5ml / 1 čajová lyžička

"45 mg vo forme kapslí a 45 mg liposolubilného Q10 nie je to isté"

Koenzým Q10 je veľmi slabo rozpustný vo vode, čo znižuje vstrebateľnosť. Bežne dostupné kapsle s koenzýmom Q10 /ubichinón/ majú vstrebateľnosť len okolo 30%.

Tuk predstavuje ideálny prirodzený prenášač, sprostredkujúci vstrebávanie, prechod črevnou bariérou. Týmto spôsobom sa zvyšuje vstrebateľnosť pomocou vytvárania tukových častíc emulgovaných žlčovými kyselinami, dosahuje sa prakticky neobmedzená, 100% vstrebateľnosť.

Nedostatok Q10 vedie k energetickému deficitu srdca a to následine môže viesť k zhrubnutiu steny ľavej komory, zníženej výkonnosti srdca až k oslabeniu diastolickej funkcie, či k zlyhávaniu srdca.

OMEGA-3 HP LipoMax to je synergia čistých omega-3 a vysoko vstrebateľného koenzýmu Q10.

Na presné dávkovanie je možné použiť 20ml injekčnú striekačku ktorá sa dá nasadiť na hrdlo fľaše, potom obrátiť hore dnom a natiahnúť potrebný objem. Nie je súčasťou balenia.

Obsah balenia: 270 ml, 108 denných dávok po 2,5 ml
Zloženie: Vysoko čistený rybí olej, prírodná pomarančová aróma,

koenzým Q10 - ubichinón.
Denná dávka 1 čajová lyžička (2,5ml) obsahuje:

Omega-3 mastné kyseliny: EPA: 450mg, DHA: 300mg, ALA: 175mg, Celkový obsah omega-3: 925mg

Koenzým Q10 - ubichinón: 45 mg
Užívanie dospelí: 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne, alebo na základe odporúčania lekára 1 polievkovú lyžicu (5ml) denne.

Užívať 1-krát denne spolu s jedlom.

Rybí olej je mimoriadne cenný pre naše zdravie. Množstvo ľudí si však neuvedomuje že rybí olej od mnohých výrobcov je často neznámeho pôvodu alebo je vyrobený z pochybných zdrojov pochádzajúcich z Južnej ameriky alebo Číny aj keď je natobolkovaný. Produkty kompromisnej kvality obsahujú pridané syntetické antioxidanty aby sa zlepšila stabilita proti oxidácii oleja. Preto nielen u liečivých húb ale aj pri iných produktov je dôležítý certifikát kvality, ktoré tieto oleje majú.

Ponúkame Vám rybí olej vyrábaný najväčším Európskym výrobcom z Islandu s certifikovaným systémom kvality. Výrobca suroviny patrí k svetovým expertom na morské tuky. Najvyšší stupeň čistoty zabezpečuje vysokú stabilitu aj bez prídavku axtioxidantov a syntetického vitamínu E.

Kvalita suroviny je stabilne výnimočná čo zabezpečuje vysoký obsah omega-3 EPA, DHA, ALA a bohatosť obsahu prírodných omega-9 mastných kyselín. Starostlivým výberom vhodných druhov severských rýb obsahuje OMEGA-3 HP natural rybí olej bez použitia technológie koncentrovania až 20% EPA, 13% DHA a 7% ALA. Celkový obsah omega-3 dosahuje hodnotu presahujúcu 40%, čo je výnimočná hodnota. Priamym dôkazom vysokého obsahu nenasýtených mastných kyselín je riedka konzistencia oleja, tekutosťou veľmi podobná obyčajnej vode.

Ľudia podvedomo odmietajú tento cenný tuk z hľadiska nepríjemných skúseností s užívaním rybích olejov iných výrobcov. Produkty OMEGA-3 HP sa odlišujú. Chutia skvelo pretože sú čerstvé a zároveň zbavené rybieho zápachu. Nepríjemný zápach je spôsobený rozkladom molekúl rybieho tuku. Preto vo výrobnom proces rybích olejov OMEGA-3 HP používa vo všetkých stupňoch ochrannú dusíkovú atmosféru alebo vákuum. Rozklad rybieho tuku bez prístupu kyslíka jednoducho nie je možný a preto si tento rybí olej zachováva svoju čerstvosť bez zápachu.

"

výhodná kúpa

OMEGA-3 HP LipoMax Q10 rybí olej natural orange 20,90 €
OMEGA-3 HP rybí olej natural citrón 270 ml 10,90 €
Krill olej 1000mg 21,90 €
Spolu 53,70 €