Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
OMEGA-3 HP UltraD rybí olej s vitamínom D

OMEGA-3 HP UltraD rybí olej s vitamínom D

(Hodnotilo 22 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Nutraceutica Expedičná hmotnosť 0.300 kg Jednotková cena 69,67 € / kg Mám otázku k produktu
20,90 € s DPH
O produkte

Vysoko čistený rybí olej obohatený vitamínom D prírodného pôvodu, zbavený zápachu, bez príchute, neutrálny, čistý. Maximálna stimulácia imunity pri liečbe všetkých druhov onkologických ochorení.


Ultra vysoký obsah vitamínu D, 400 I.U./ 1ml. 4-násobná koncentrácia vitamínu D v porovnaní s olejom z treščej pečene. Bez rizika predávkovania vitamínom A.

Čistý zdroj vitamínu D, neobsahuje vitamín A.

Odporúča sa pri:

- závažných imunodeficitných stavoch detí a dospelých - časté a opakujúce sa infekcie, vírusové infekcie, herpes.

- diagnostikovaná osteoporóza a zvýšenie vstrebávania kalcia z potravy.

- akútnom nedostatku vitamínu D a potreby rýchlejšieho nárastu hladiny.

Vitamín D sa ukladá v tukovom tkanive, hladina v sére sa zvyšuje postupne niekoľko týždňov kým sa dosiahne optimálna hodnota. S dávkou 1000 až 2000 jednotiek denne sa čas potrebný pre dosiahnutie optimálnej hladiny skracuje.

Olej je dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách, neutálnej chuti, vhodný na priame užívanie po lyžičkách.

Na presné dávkovanie je možné použiť 20ml injekčnú striekačku ktorá sa dá nasadiť na hrdlo fľaše, potom obrátiť hore dnom a natiahnúť potrebný objem. Nie je súčasťou balenia.

1 čajová lyžička 2,5ml obsahuje Omega-3 mastné kyseliny: EPA: 450mg, DHA: 300mg, ALA: 175mg, celkový obsah omega-3: 925mg
Vitamín D3 - cholekalciferol 25mcg, 1000 I.U.

Užívanie

Dospelí: 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne, na základe odporúčania lekára 1 polievkovú lyžicu (5ml) denne.
Deti od 3 rokov: 1 kávovú lyžičku (2,0ml) denne.
Deti od 6 rokov: 1 čajovú lyžičku (2,5ml).

Užívať 1-krát denne spolu s jedlom. Rybí olej nikdy neužívajte nalačno, aby sa Vám negŕgalo a nebolo z neho ťažko na žalúdku. Aby sa rybí olej  správne metabolizoval bez žalúdočných ťažkostí, musí sa zmiešať so žlčou a tá sa vylučuje až s jedlom.

Rybí olej je mimoriadne cenný pre naše zdravie. Množstvo ľudí si však neuvedomuje že rybí olej od mnohých výrobcov je často neznámeho pôvodu alebo je vyrobený z pochybných zdrojov pochádzajúcich z Južnej ameriky alebo Číny aj keď je natobolkovaný. Produkty kompromisnej kvality obsahujú pridané syntetické antioxidanty aby sa zlepšila stabilita proti oxidácii oleja. Preto nielen u liečivých húb ale aj pri iných produktov je dôležítý certifikát kvality, ktoré tieto oleje majú.

Ponúkame Vám rybí olej vyrábaný najväčším Európskym výrobcom z Islandu s certifikovaným systémom kvality. Výrobca suroviny patrí k svetovým expertom na morské tuky. Najvyšší stupeň čistoty zabezpečuje vysokú stabilitu aj bez prídavku axtioxidantov a syntetického vitamínu E.

Kvalita suroviny je stabilne výnimočná čo zabezpečuje vysoký obsah omega-3 EPA, DHA, ALA a bohatosť obsahu prírodných omega-9 mastných kyselín. Starostlivým výberom vhodných druhov severských rýb obsahuje OMEGA-3 HP natural rybí olej bez použitia technológie koncentrovania až 20% EPA, 13% DHA a 7% ALA. Celkový obsah omega-3 dosahuje hodnotu presahujúcu 40%, čo je výnimočná hodnota. Priamym dôkazom vysokého obsahu nenasýtených mastných kyselín je riedka konzistencia oleja, tekutosťou veľmi podobná obyčajnej vode.

Ľudia podvedomo odmietajú tento cenný tuk z hľadiska nepríjemných skúseností s užívaním rybích olejov iných výrobcov. Produkty OMEGA-3 HP sa odlišujú. Chutia skvelo pretože sú čerstvé a zároveň zbavené rybieho zápachu. Nepríjemný zápach je spôsobený rozkladom molekúl rybieho tuku. Preto vo výrobnom proces rybích olejov OMEGA-3 HP používa vo všetkých stupňoch ochrannú dusíkovú atmosféru alebo vákuum. Rozklad rybieho tuku bez prístupu kyslíka jednoducho nie je možný a preto si tento rybí olej zachováva svoju čerstvosť bez zápachu.

výhodná kúpa

OMEGA-3 HP UltraD rybí olej s vitamínom D 20,90 €
NORSK TRAN rybí olej s citrónovo-bylinnou príchuťou 500 ml 22,50 €
OMEGA-3 HP rybí olej natural 270 ml 9,90 €
Spolu 53,30 €

Zákazníci si tiež kúpili

Novinka Akcia 30 %
9,87 € 14,10 €

NORSK TRAN rybí olej s citrónovo-bylinnou príchuťou 500 ml

Vysokokvalitný nórsky rybí tuk vyextrahovaný z...

NORSK KOLAGÉN 25 x 5g

Nórsky kolagén obsahujúci hydrolyzovaný morský...

Akcia 48 %

BARNE TRAN rybí olej pre deti s ovocnou príchuťou 250 ml

Lahodný rybí olej pre deti jemnej krémovej konzistencie

9,83 € 18,90 €