Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Organic Plant Protein - energy 240 g

Organic Plant Protein - energy 240 g

(Hodnotilo 8 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Garden of Life Expedičná hmotnosť 0.300 kg Jednotková cena 88,23 € / kg Mám otázku k produktu
26,47 € s DPH
O produkte

Tento rastlinný proteín je odlišný od ostatných proteínov radu Garden of Life. Organic rastlinný proteín je jedinečne vytvorený tak, aby mal vynikajúcu chuť a štruktúru a je ideálny pre každého, kto hľadá čistý doplnok proteínov, ktoré sú bez alergénov, akými je lepok, obilniny, mlieko a sója.

Organic rastlinný protein je 2x certifikovaný - USDA Organic a Non-GMO Project Verified.

Organic Plant Protein je vynikajúcim zdrojom proteínu, pretože obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a poskytuje 15 g proteínov v jednej porcii, čo je 30% odporúčanej dennej dávky.

Obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Prečo sú dôležité?

Existujú tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA): leucín, izoleucín a valín, jenžjsou tiež esenciálnymi aminokyselinami. Na rozdiel od iných aminokyselín, BCAA nemusí byť spracované pečeňou a po vstrebaní zamieri priamo do krvného obehu, kde sú využité na energiu svalov. Toto je dôležité preto, že cvičenie spôsobuje rozklad a oxidáciu BCAA. Zaistenie BCAA pre pracujúce svaly zamedzí potrebu vášho tela ich odbúravať, a preto doplnenie BCAA podporuje syntézu proteínov.

BCAA uľahčujú absorpciu glukózy v pečeni a kostrovom svalstve, a tiež zvyšujú hodnotu glykogénu. Oxidácia BCAA sa javí byť prospešná pre zdravie metabolizmu, ako aj pre zvýšenie oxidácie mastných kyselín (metabolizmus tukov). 

Aký je Organic Plant Protein v porovnaní s inými zdrojmi proteínov z hľadiska kvality a biologickej hodnoty?

Organic Plant Protein je zdrojom kompletného proteínu a obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré telo potrebuje. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) preferuje metódu PDCASS na určenie kvality proteínov, ktorá berie do úvahy stráviteľnosť proteínového zdroja, rovnako ako aminokyselinový profil. Hodnota PDCAAS našich proteínov je neporovnateľná v porovnaní s inými proteínmi.

HLAVNÉ VÝHODY:

- Jedinečná zmes bielkovín - Organic rastlinný proteín obsahuje novú, inovatívne zmes certifikovaných organických bielkovín, ktoré mu dávajú výnimočnú hladkú a krémovú štruktúru bez hrudiek a hrubých častí.

- Vynikajúca chuť - Navrhnutý tak, aby skvele chutil aj pri obyčajnom zmiešaní s vodou. K dispozícii je v 4 lahodných chutiach - čokoláda, vanilka, káva (s Marley Coffee) a energy (s Guayaki Yerba Mate a pridaným vitamínom B 12). Všetky príchute sú prírodné a nie sú použité žiadne umelé prísady. Skvele tiež chutí s nesladeným mandľovým mliekom.

- Bez obilnín a lepku - Všetky proteíny Garden of Life sú označené ako bezlepkové, avšak Organic rastlinný proteín je unikátny v tom, že neobsahuje žiadne zrná obilnín ani hnedú ryžu, a preto len proteíny Garden of Life sú ako bez lepku, tak aj bez obilnín.

- Dokonale stráviteľný - Organic rastlinný proteín dodáva telu vysoko stráviteľné rastlinné bielkoviny s 13timi druhmi enzýmov a miliardou CFU probiotík. To je dôležité pre ľudí, ktorí majú problémy so strávením obilnín.

- USDA organické farmy - Garden of Life úzko spolupracuje a podporuje niekoľko rodinných fariem v Severnej Amerike a Kanade, ktorí produkujú vysoko kvalitné a čisté bielkoviny. Organic rastlinný proteín je tvorený unikátnou zmesou siedmich výživných rastlinných bielkovín a piatich organických semenných bielkovín (hrach, ľanové semienka, šalvia semienka, tekvicové semienka a semienka brusníc). Spolupracujeme s našimi farmármi, aby sme zaistili, že tieto zložky sú k dispozícii vo vysokej kvalite a čistote.

- Dve africké superpotraviny - Moringou a Baobab sú bohaté na bielkoviny, minerály a antioxidanty. Nakupujeme je skrz African Hub, aby sme zaručili spravodlivý obchod.

- Vynikajúci zdroj bielkovín - 15 gramov kvalitných rastlinných bielkovín v jednej porcii s kompletným profilom aminokyselín - ideálne pre rast, tvorbu svalov a regeneráciu tkanív.

- Viac ako 3 g aminokyselín s rozvetvenými reťazcami (BCAA) - Skvelé pre športovcov, pred alebo po cvičení a pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť príjem bielkovín.

Menej ako 1 g cukru, 2 g až 4 g vlákniny a len 100 kalórií v jednej porcii - Ideálny profil k podpore zdravia a regulácii hmotnosti.

Najčistejší proteín s dvojitou certifikáciou - Všetky proteíny Garden of Life, vrátane organického rastlinného proteínu sú dvojaké certifikované. Certifikované USDA Organic a Non-GMO Project Verified (overené nezávislou treťou stranou). Toto je štandard pre Garden of Life, napriek tomu je toto dvojité overenie v súčasnej dobe pomerne zriedkavé v našom odvetví.

ZLOŽENIE A DÁVKOVANIE:

Dospelí zmiešajte 1 odmerku (je zahrnutá v balení) tj. 28 g do 0,24l vody raz či viackrát denne. Výborne chutí ss nesladeným mandľovým alebo ryžovým mliekom. Približne 10 dávok v balení.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVKE (28g):
 % DDD**
Energetická hodnota
419kJ/100kcal
 
Energetická hodnota z tuku 82kJ/20kcal  
Tuky 2,0 g  
Nasytené mastné 0 g  
Mononenasytené tuky 0,5 g  
Polynenasytené tuky 1 g  
Sacharidy
4 g
 
Cukry menej ako 1 g  
Vláknina
2 g
 
     rozpustná
1 g
 
     nerozpustná
1 g
 
Bielkoviny 15 g  
Soľ 0,34 g  
Draslík 70 mg 4%
Vápník
32 mg
4%
Vitamín E
0,24 mg
2%
Thiamin
0,4 mg
4%
Niacin 0,32 mg 2%
Kyselina listová 8 µg 4%
Biotin 1 µg 2%
Horčík 30 mg 8%
Selen 22 µg 40%
Mangan 0,6 mg 30%
Molybden 30 µg 60%
Železo 4,2 mg 30%
Vitamín K* 4,5 µg 6%
Riboflavin 0,03 mg 2%
Vitamín B6 0,03mg 2%
Vitamín B12 56µg 2230%
Fosfor 140 mg 20%
Zinok 1 mg 10%
Meď 0,1mg 10%
Chrom
2,4 µg
6%


Krajina pôvodu: USA