Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Panea Beta 50ml analgetic

Panea Beta 50ml analgetic

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Filipan Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 300,00 € / l Mám otázku k produktu
15,00 € s DPH
O produkte

PANEA β BETA je krém pokožku a zároveň na bolesti kĺbov a svalov, keďže unikátna voda z prameňa Filipan má priaznivý vplyv aj na pohybový aparát. 

Tento krém je na Slovensku prvý krát, ale v Chorvátsku sa s úspechom používa už dlhé roky. Ľudia si tento krém  obľúbili v Chorvásku najmä v lete, ak na dovolenke sa Vám spáli pokožka a je potrebné ju rýchlo zregenerovať. Preto by tento krém nemal chýbať vo výbave na Vašu letnú dovolenku.

Krém PANEA β BETA  vychádza z receptúry PANEA α ALPHA, je však obohatený o mentol, gáfor a ďalšie bylinné extrakty, takže tieto komponenty urýchľujú cievnu cirkuláciu v mieste problému a pomáhajú iečivé prvky z tejto minerálnej vody rýchlejšie vstrebať do pokožky.

PANEA β BETA sa odporúča pri:

  • reumatických problémoch
  • popáleninách, kedy vynikajúco regeneruje popálenú pokožku od slnka alebo spálenú pokožku od styku s horúcim predmetom
  • stuhnutých svaloch
  • bolestiach svaloch

Upozornenie: nenanášajte na sliznice a vyvarujte sa kontaktu so sliznicami. Po nanesení krému si umyjte ruky, aby ste náhodou rukami nepretreli oči. V takom prípade, treba vyplachnúť oči prúdom čistej vody. Uchovávajte na suchom mieste do 25 stupňov C.

Zloženie: Aqua, glycerin, propylen glykol, camphor, alcohol denat., carbomer, hamamelis virginiana leaf extract, rosmarinus officinalis leaf extract, sodium hydroxide, benzyl alcohol, dehydroacetic acid.

Alergény: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. V prípade alergickej reakcie na niektorú zo zložiek prerušte používanie krému

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Chorvátsko

Zákazníci si tiež kúpili

Panea Alpha 50ml reparation

Výnimočný krém na kožu z jódovej vody.