Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Rakytníkový olej 100ml
  Rakytníkový olej altajský je veľmi cenený pre svoje regeneračné účinky na sliznice žalúdka a čriev, ale aj pri regenerácii kožného...
Novinka

Rakytníkový olej 100ml

(Hodnotilo 36 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.250 kg Jednotková cena 34,00 € / kg Mám otázku k produktu
8,50 € s DPH
O produkte

Rakytníkový olej altajský je veľmi cenený pre svoje regeneračné účinky na sliznice žalúdka a čriev, ale aj pri regenerácii kožného epitelu pri popáleninách a omrzlinách .

Olej z rakytníka je výborný aj pri gynekologických problémoch, pri mykózach, kandidózach a zápaloch ženských pohlavných orgánov a najmä pri poškodení krčka maternice.

Rakytníkový olej sa užíva aj pri poškodených slizniciach tráviaceho ústrojenstva, žalúdočných a dvanástorníkových vredoch.

Zloženie: Rakytníkový olej, za studena lisované plody, listy Rakytníku rešetliakovitého (Hippophae Rhamnoides + slnečnicový olej

Upozornenie: Vzhľadom na vysokú cenu 100%-ného rakytníkového oleja (cca 45€/100ml) sa rakytníkový olej dorieďuje slnečnicovým olejom. Aj s ním je však vysoko účinný.

Užívanie:
Preventívne ráno na lačno 1x čajová lyžička, inak 3x denne 10-15 min pred jedlom 1x čajová lyžička. Pri použití zvonka natierať postihnuté miesta minimálne 2 krát denne.

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

Rakytníkový olej 100ml 8,50 €
Befungin 100ml 17,50 €
Mumio - 30 tabliet ZB33 7,50 €
Spolu 33,50 €