Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Rastlinné magnesium Dr. Formulated 419,5g pomaranč

Rastlinné magnesium Dr. Formulated 419,5g pomaranč

(Hodnotilo 10 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Garden of Life Expedičná hmotnosť 0.400 kg Jednotková cena 104,50 € / kg Mám otázku k produktu
41,80 € s DPH
O produkte

Je to vôbec prvý horčík z celých organických rastlín na trhu. Je vyrobený z organického hrachu - chelatované magnézium a obsahuje živé probiotiká. Nový vynikajúci šumivý nápoj, ktorý Vám napomáha zostať v pokoji oddýchnuť si, prispieva k dobrej psychickej pohode a spánku.

Náš horčík je rastlinný a naviac v chelatovanej forme. Chelátované minerály majú vstrebateľnosť 45 až 50%. Naproti tomu bežné anorganické minerály nie sú v podstate nič iné, než rozdrvená skala, vstrebateľnosť pre telo je cca 5% až 10% a po 35 roku života klesá na cca 3% až 5%.

Chelatovaný minerál je prirodzene naviazaný na aminokyselinu alebo enzým. Tým, že minerály sú naviazané na látku, ktorá je telu vlastné, vzrástla tak vstrebateľnosť až na cca 45 - 50%.  


 
Prečo užívať Horčík Dr. Formulated Magnézium Relax & Restore ?
Väčšina ľudí neprijme počas dňa v strave potrebné množstvo horčíka pre organizmus. Horčík patrí medzi najdôležitejšie stopové prvky v ľudskej strave, pretože zohráva ústrednú úlohu v podpore funkcií u viac ako 300 významných enzýmov. Tieto enzýmy potom pomáhajú s uľahčovania každodenných metabolických funkcií, majú dôležité úlohy pri tvorbe DNA a bielkovín, a závisí na nich schopnosť buniek prijímať energiu z potravy, ktorú im poskytujeme.

Takže nie je divu, že nízka hladina horčíka je vo vzájomnom vzťahu s mnohými zdravotnými problémami.

Príznaky nedostatku horčíka zahŕňajú všetky dôležité systémy tela a jeho nedostatok sa podieľa na: úzkostiach, letargii, únave, problémoch s pamäťou, anorexiou, stratou chuti do jedla, záchvatoch, svalovej slabosti, svalových kŕčoch, trase, závratoch, ťažkostiach pri prehĺtaní, a na nepravidelnom alebo zrýchlenom pulze.

Ak sa teda cítite unavení, chcete zlepčit funkciu nerovoé soutavy čí máte problémy so spaním, alebo je stres každodenné náplňou vášho života, nastal čas na Relax & Restore! Dr. Formulated whole food horčík, ktorý je vynikajúcim šumivým nápojom v prášku, ktorý Vám pomôže zrelaxovať a dostať sa do pohody. Vďaka nemu tiež podporíte kvalitnejší spánok, pri obnovovaní optimálnej hladiny horčíka vo vašom tele.

Relax & Restore predstavuje vôbec prvý whole food horčík na trhu.

Je vyrobený z nášho najlepšieho hrachu, ktorý je pestovaný organicky na poliach v USA. Rovnako tak obsahuje živá probiotiká - 1 miliardu CFU - na podporu zdravého trávenia a pravidelnosť vylučovania.
 
Horčík prispieva:

 • k zníženiu vyčerpania a vyčerpania
 • k elektrolytickej rovnováhe
 • k normálnemu energetickému metabolizmu
 • k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • k správnej činnosti svalov
 • k normálnej syntéze bielkovín
 • k správnej psychickej činnosti
 • k udržaniu zdravých kostí a zubov
 • podieľa na procese delenia buniek

Výhody Horčíka Dr. Formulated Magnézium Relax & Restore
pomôže vám jednoducho obnoviť optimálnu hladinu horčíka v tele
je dobre znášaný - žiadne vedľajšie účinky

obsahuje probiotiká Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus - 1 miliardu CFU - na podporu prirodzeného trávenia a zužitkovanie živín v tele

skvelý pre relaxáciu a regeneráciu a pohodu

Dávkovanie: Zmiešajte 1 čajovú lyžičku (4,9g) horčíka s 0,24l vody o izbovej teplote. Nechajte vyšumieť, dobre premiešajte a vychutnajte si. 85 dávok v balení.
 
zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1dávka3,9g% RHP *
Magnézium ** 350mg 93%
Dr. Formulated probiotická zmes
Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus
3,5 mg+

Ostatné zložky: Iónová magnéziová šumivé zmes (Non GMO kyselina citrónová, uhličitan horečnatý, hydrogénuhličitan sodný-jedlá sóda), BIO hrachový proteín Magnesium chelátované, BIO pomarančová príchuť, BIO vanilková príchuť, BIO stevia: steviol glykozid,

Výživové údaje na 1 dávku 5g:

Energetická hodnota 33kJ / 8 kcal

 • Tuky 0,0 g
  • z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g
 • Sacharidy 2,0 g
  • z toho cukry 0,0 g
 • Bielkoviny 0,0 g
 • Soľ 0,3 g
 • magnezium 350mg

Označenie: * Referenčná hodnota príjmu, ** chelátované magnézium s organickou hnedou ryžou proteínom (vyrobené z celých potravín), + referenčná hodnota príjmu nie je stanovená,

Alergény: nie

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: USA

výhodná kúpa

Rastlinné magnesium Dr. Formulated 419,5g pomaranč 41,80 €
Rastlinné magnezium 198,4g malina-citrón 23,60 €
L-tryptophan 500mg 60 kapsúl 13,90 €
Spolu 79,30 €