Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Vitamín D3 RAW v spreji 1000 IU

Vitamín D3 RAW v spreji 1000 IU

(Hodnotilo 6 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Garden of Life Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 233,50 € / kg Mám otázku k produktu
23,35 € s DPH
O produkte

Vitamín D3 potrebujeme na to, aby naše telo dokázalo vstrebať vápnik. Najdôležitejšou úlohou vitamínu D3 je udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi, ktorá je nevyhnutná pre vývoj a rast kostí v detstve a ich obnovu v dospelosti. 

Vitamín D3 sa odporúča:

  • k udržaniu zdravých kostí a správnej činnosti svalov.
  • k udržaniu zdravých zubov a správnej funkcii imunitného systému.
  • k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu 
  • pri osteoporóze a osteopénii 

Len 10% vitamínu D3 sa prijíma stravou a až 90% pri opaľovaní slnkom. Ľudia, ktorí sa z rôznych dôvodov nemôžu opaľovať, trpia trvalým nedostatkom vitamínu D3.

Samozrejme tí, ktorých životným štýlom je vegánska alebo vegetariánska strava, môžu mať tohto vitamínu v jedle nedostatok a mali by zvážiť jeho doplnenie. Rovnako s tými, ktorí žijú v severných klímach, kde nemôžu tráviť toľko času vonku na slnku. 

Vitamín D3 - RAW - v spreji (57 ml) z lišajníka
1 000 IU - množstvo účinnej látky

Dávkovanie:
Dobre pretrepte. 1 dávka (1 stlačenie) spreja denne. Môžete tiež zmiešať so svojím obľúbeným nápojom. Veľkosť 1 dávky - 0,46ml, Počet dávok v balení - 125.
 
Zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
1 dávka% / RHP *
Vitamín D3 z lišajníka 25 mikrogramov (1000 IU)  / 500%

Organic zmes omega kyselín 410mg / +

Olej z tekvicových a brusnicových semienok
Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny 4mg / +

Omega-6 nenasýtené mastné kyseliny 200mg / +

Omega-7 nenasýtené mastné kyseliny 1,38mg / +

Omega-9 nenasýtené mastné kyseliny 140mg / +

Ostatné zložky: Prírodné vanilková príchuť, prírodný vitamín E (zo slnečnice), organic slnečnicový lecitín, organic rozmarínový extrakt (k zachovaniu čerstvosti), sladidlo: stevia-steviol glykozid,

Označenie: * referenčná hodnota príjmu, + referenčná hodnota príjmu nie je stanovená,
Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti. 

Vyrobený z výživných potravín, bez lanolínu (cholesterolu získaného z ovčej vlny). Omega kyseliny z BIO tekvicového a BIO brusnicového oleja. Organics Vegan D3 je certifikovaný USDA Organic, Non-GMO Project Verified a je bez syntetických spojív a plnív. Všetko je k dispozícii v spreji s lahodnou vanilkovou chuťou! 

Mykind Organics od spoločnosti Garden of Life ponúka celý rad doplnkov stravy certifikovaných USDA Organic a Non-GMO Project Verified, ktoré sú vyrobené z viac ako 30tich druhov čistého ovocia, zeleniny a bylín. Sú úplne bez syntetických spojív a plnív a navyše sú s vitamínmi a minerálnymi látkami zmysluplne kombinované na prospech určitých výživových požiadaviek. Všetky tieto suroviny sú potom zabalené pomocou Garden of Life patentovanej Clean Tablet TM technológie, čo je úplne nový spôsob ako robiť vitamíny. Nič tu nepochádza zo sóje alebo kukurice. 

Upozornenia: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Nie je náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Alergény: nie

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: USA

výhodná kúpa

Vitamín D3 RAW v spreji 1000 IU 23,35 €
Femina 50ml, T9 - tinktúra z bylín 4,90 €
Alchemilka žltozelená - vňať 50g 1,90 €
Spolu 24,90 €
Ušetríte až 1,15 € Pridať