Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Vlasová maska Severská moruška - Intenzívna obnova a výživa 120ml

Vlasová maska Severská moruška - Intenzívna obnova a výživa 120ml

(Hodnotilo 7 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Siberica Expedičná hmotnosť 0.250 kg Jednotková cena 43,60 € / kg Mám otázku k produktu
10,90 € s DPH
O produkte

Vlasová maska Severská moruška pre intenzívna obnovu a výživu pre veľmi zničené a farbené vlasy. Organické výťažky z šalvie lesnej, ostružiny morušky a šípok vytvárajú synergický efekt, ktorý sa využíva pri regenerácii veľmi zničených vlasov.

Táto prírodná maska bola navrhnutá pre špeciálnu starostlivosť o hlboko zničené a farbené vlasy. Jednou z jej kľúčových zložiek je výťažok z Ostružiny morušky . Tento výťažok je bohatý na esenciálne mastné kyseliny - Omega 3 a Omega 6, plus vitamíny PP, A a C - ktoré pomáhajú obnovovať zničenú vlasovú štruktúru do hĺbky, stimulujú obnovu buniek a podporujú rast silných a bohatých vlasov.

Aby Moruška prežila kruté sibírske zimy, nahromadí do seba vitamín E - antioxidant, ktorý ochraňuje vlasy pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a navracia im ich prirodzený krásny lesk.

Organický výťažok z Šalvie lesnej ako aktívna účinná látka pomáha zadržiavať vlahu vo vnútri vlasov, zjemňuje ich, zabraňuje ich lámaniu a dodáva im prirodzenú silu, umožňuje ľahšie rozčesávanie a podporuje rast nových bohatých vlasov.

Organický šípkový olej a Sibírsky ľanový olej majú tonizačný účinok prispievajúci k stimuláciu krvného obehu, zlepšujú stav pokožky hlavy a posilňujú vlasy .

Už po pár použitiach budú Vaše vlasy silnejšie, hladšie, žiarivejšie a poddajnejšie.

Produkt neobsahuje problematické konzervačné látky:  0% parabény (metyl, propyl, butyl),  0% sodium-lauryl-sulfát (SLS), 0% Sodium laureth sulfát (SLES), 0% Polyetylén glykol (PEG), 0% glykoly, 0% minerálne oleje

Spôsob použitia: Naneste masku na čisté vlhké vlasy, po 10 - 15 minútach opláchnite teplou vodou.

výhodná kúpa

Vlasová maska Severská moruška - Intenzívna obnova a výživa 120ml 10,90 €
Šampón proti lupinám - Sila sibírskeho jeleňa 250ml 4,50 €
Rakytníkový balzam pre slabé a poškodené vlasy 400ml 7,90 €
Spolu 23,30 €