Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Kadidlo Shazri 25g. Vykurovacia látka.

Kadidlo Shazri 25g. Vykurovacia látka.

(Hodnotilo 4 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 46,50 € / kg Mám otázku k produktu
4,65 € s DPH
O produkte
Rôzne druhy kadidlovníku, rastúcich predovšetkým v Arábii, Jemene, Ománe, Somálsku, ale aj v Indii, produkujú najznámejšiu a najpoužívanejšiu živicu - kadidlo nazývané tiež Olibanum.
Jeho použitie spadá do najstarších egyptských kultúr a v priebehu ďalších tisícročí sa stalo kadidlo tým najdôležitejším vykurovadlom. Nesmelo chýbať pri žiadnom náboženskom či svetskom obrade či rituáli. Je signifikované Slnku a má takmer univerzálne použitie. Symbolizuje mužskú zložku. Patrí medzi najúčinnejšie čističe atmosféry ako na duchovnej tak aj fyzickej úrovni, má silné dezinfekčné účinky, vytvára pocit priezračnosti, zbožnosti, čistoty a kľudu. Stavia most medzi duchovnou s fyzickou rovinou bytia. Hovorí sa, že s vôňou kadidla môžete poznať Boha. Jedná sa o silný stimulant ľudského ducha, znižuje stres, uvoľňuje napätie, je vhodným doprovodom modlitieb, meditácií, rozširuje vedomie.
Z Ománu pochádzajú tie najcennejšie druhy kadidla. Zbierajú sa 2x ročne a sú ručne triedené na jednotlivé sorty. Má stredné a menšie zrná, ale nájdeme aj väčšie kusy. Má zlatú farbu s balzamickou, živicovou, kadidlovou mierne korenistou vôňou.
Hmotnosť: 25 g
Latinský názov: Boswellia sacra
Planéta: Slnko
Element: vzduch, oheň
Vôňa: balzamická, živicová a mierne korenistá
Krajina pôvodu: Omán

výhodná kúpa

Kadidlo Shazri 25g. Vykurovacia látka. 4,65 €
Surya (šťastie a radosť) 68g 8,50 €
Kyphi 20g vykurovacia látka 6,90 €
Spolu 20,05 €