Nakupuj bezpečne

Na trhu pôsobí mnoho eshopov, ktoré kazia meno internetovému obchodu. Nie každý nákup u pochybných eshopov je bezpečný. Keďže nakupovanie cez internet je špecifické, robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre a mali pocit, že aj cez internet sa dá nakupovať rýchlo a bezpečne.

Preto náš eshop je už od roku 2010 certifikovaný systémom Nakupuj bezpečne a má oprávnenie používať ich logo. To znamená, že je preverený a máte garanciu, že tovar, ktorý si objednáte a zaplatíte, aj reálne dostanete.

certifikovany eshop

 Váš nákup je u nás bezpečný aj kvôli tomu, že okrem eshopu sme aj štandardný kamenný obchod so svojou tradíciou od roku 2008.

 

1. Okrem eshopu prevádzkujeme momentálne aj 5 kamenných obchodov, kde Vás vždy radi privítame a odborne Vám poradíme.

2. Náš eshop je aj miesto kde Vám už 7 rokov radíme v našich poradniach pri Vašich problémoch.

3. Náš odborný team Vám pravidelne prináša množstvo informácii v článkoch na našom Blogu, ktoré majú za úlohu pomôcť Vám orientovať sa v neskutočnom chaose internetových informácií a hlavne v ich relevantnosti.

Okrem týchto 3 pilierov Vám ponúkame množstvo výhod, ktoré Vám aj napriek poštovnému vyrovnajú rozdiely v nakupovaní medzi kamennými a internetovými obchodmi. Patríme medzi eshopy s najnižším poštovným nielen klasickou poštou, ale aj kuriérom. Taktiež denne nájdete v našom eshope množstvo zliav oproti bežným kamenným obchodom, ktoré Vám vykompenzujú aj toto naše minimálne poštovné.

Vstúpte s nami do sveta zdravia najväčšej slovenskej prírodnej bylinkárne.

Využijte super výhodné dodanie tovaru kuriérom už len od 1,9€ po celom Slovensku a poštou od 1,95€. Pri objednávke nad 70€ s platbou na účet je dodanie tovaru zdarma.

Bezpečné a príjemné nakupovanie Vám u nás praje team Zdravý svet.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní