O nás

Sme hrdí na to, že sme slovenská bylinkáreň a prémiový certifikovaný eshop pre zdravie, ktorý od roku 2008 venuje starostlivosti o Vaše zdravie prostredníctvom prírodných produktov.

Zdravý svet vznikol z lásky k zdraviu a v prospech ľudí. Našu cestu sme začali pred niekoľkými rokmi s jasným cieľom – priniesť do sveta zdravia odborné služby, výnimočné prírodné prostriedky ktoré by pomohli ľuďom zabezpečiť najlepšiu možnú starostlivosť o seba a svojich najbližších.

Uvedomujeme si, že mnohí ľudia potrebujú spoľahlivého partnera, ktorý by im poskytoval odborné rady a doplnky k tradičnej lekárskej starostlivosti, vzhľadom na bohatstvo liečivých prostriedkov dostupných v prírode.

zdravý svet

Nemáme v pláne byť len obyčajným eshopom. Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom niečo viac než len klasický nákup. Snažíme sa pridávať hodnotu nad rámec bežného nakupovania. Náš eshop je nielen miestom, kde si môžete vybrať a zakúpiť tovar, ale chceme byť aj zdrojom užitočných rád a informácií týkajúcich sa vášho zdravia.

V tomto duchu prevádzkujeme zdravotné poradne a pravidelne na našom blogu zverejňujeme informácie a články venované zdravej výžive a zdravému životnému štýlu.

Náš tím pozostáva z dlhoročných expertov v oblasti zdravia, zdravej výživy, byliniek, ale aj z oblasti klasického lekárstva. S týmito odborníkmi môžete bezplatne konzultovať svoje zdravotné problémy. Spolupracujeme so slovenskou bylinkárskou komorou, s pani Mgr. Podhornou, ktorá je legendou českého bylinkárstva, s pani Mgr. Machničovou, expertkou na byliny a prírodnú liečbu na Slovensku, so špičkovou gynekologičkou MUDr. Čuboňovou, s Ing. Pavlom Machničom, špecialistom na prírodnú liečbu boreliózy a ďalšími.

Máme ambíciu byť 5 hviezdičkovým eshopom na trhu.

V našej ponuke nájdete široký výber výživových doplnkov a potravín, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali aktívny životný štýl a športovcov. Zameriavame sa na to, aby naše produkty predstavovali vysokú úroveň kvality a autenticity. Namiesto toho, aby sme predávali neautentické produkty, preferujeme venovať svoju pozornosť výlučne overeným značkám a výrobcom.

Sme nadšení z našej novej ponuky lipozomálnych produktov. Ponúkame najširší výber lipozomálnych vitamínov a minerálov na trhu, ktoré sú označované ako vitamíny novej generácie a ich účinnosť je až 10 až 50 krát vyššia ako u bežných vitamínov. Všetky sú vyrábané v najvyššej farmaceutickej kvalite s certifikátmi HACCP, ISO 9001, ISO 22 000, GMP.

Spoločnosť Zdravý svet sa môže pýšiť získaním prestížneho certifikátu GMP, ktorý predstavuje zlatý štandard v oblasti výroby liekov a výživových doplnkov. Certifikát GMP (Good Manufacturing Practice) sa priznáva výhradne výrobcom, ktorí splňujú prísne normy a požiadavky na správnu výrobnú prax. Tieto normy zahŕňajú celý proces výroby, počnúc starostlivým výberom vstupných surovín až po finálnu kontrolu hotových produktov.

Naše záväzky kvality sa odzrkadľujú už v prvých krokoch výrobného procesu, kde kladieme dôraz na selekciu vysokokvalitných a certifikovaných surovín, prednostne získaných z farmakologicky aktívnych rastlinných extraktov. Každá surovina je pred použitím v našich výrobkoch dôkladne testovaná a overovaná v akreditovaných laboratóriách, čím zabezpečujeme neustálu kontrolu kvality a bezpečnosti.

Zdravý svet týmto prístupom garantuje, že každý výživový doplnok v našej ponuke bol vyrobený podľa najvyšších štandardov prísnej výrobnej praxe. Môžete mať plnú dôveru v kvalitu a zloženie našich produktov, ktoré sú výsledkom neustáleho zaväzovania sa k excelencii a inovácii v oblasti zdravotníckej výroby. Naše výrobky sú tak nielen bezpečné, ale aj efektívne, čo z nich robí spoľahlivého partnera pre vaše zdravie a pohodu.

Výber v našom eshope je skutočne zaujímavý - ponúkame viac ako 2500 zdravých produktov pre zdravý život!

V každom našom segmente našej ponuky figuruje nejaké známe meno. Z mnohých našich partnerov vyberáme fy Naděje - sme ich generálny partner pre Slovensko, ktorá už viac ako 20 rokov vyrába bylinné tinktúry. Tieto tinktúry patria medzi absolútnu špičku na trhu a nedajú sa ani zďaleka porovnať s konkurenciou v tomto segmente.

Ponúkame pre Vás jednu z najlepších káv na trhu, tu sme uzavreli partnerstvo z Casa del Caffe, ktorí 23 rokov prinášajú na slovenský trh najlepšie svetové kávy.

V oblasti čajom spolupracujeme s najväčším distribútorom čajov z Českej republiky Sanny tea a zo Slovenska s čajovňou dobrých ľudí z Nitry.

Veľká časť nášho sortimentu je k dispozícii na rýchle doručenie, vďaka našej veľkej zásobe na sklade. Naše úsilie je zamerané na kvalitu, ale vďaka našim silným vzťahom s dodávateľmi môžeme ponúknuť aj atraktívne ceny.Naše motto znie: "Všetko pre Váš zdravý život".

Príjemné a pohodlné nakupovanie Vám praje náš tím ZDRAVÝ SVET ♥

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní