Produkty
Naša ponuka
Telová sviečka
Sviečka TÁDÉ® je vyrobená z bavlny,včelieho vosku/pre alergikov je v ponuke miesto včel.vosku parafín/,kurkumi a esenciálnych olejov....
Novinka

Telová sviečka

(Hodnotilo 9 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca tade Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 17,70 € / kg Mám otázku k produktu
1,77 € s DPH
O produkte

Sviečka TÁDÉ® je vyrobená z bavlny,včelieho vosku/pre alergikov je v ponuke miesto včel.vosku parafín/,kurkumi a esenciálnych olejov. Dĺžka sviečky je 23 cm a to zabezpečuje optimálny čas horenia. Lievikovito zvynuté plátno namočené do včelieho vosku umožňujúce vytvorenie komínového efektu. Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený aj zaschnutý maz a vytvorený komínový efekt ho vysaje. Sviečka tým uvoľní vzniknutý blok v organizme.

 Dutá telová sviečka TÁDÉ 

Návod na použitie: Ošetrovanej osobe dáme vypiť minimálne 2 dcl vody. Ošetrované miesto slabo premasírujeme, napr.(brucho v smere hodinových ručičiek), tým prispievame k úplnému uspokojeniu pacienta. Zabezpečíme kľudné prostredie - miestnosť bez prievanu, tichú, meditatívnu hudbu. Pripravíme si nádobu s vodou na uhasenie sviečky. Na tenšiu časť sviečky vždy priložíme gázu, širšiu časť zapálime, potom zvislo priložíme na ošetrované miesto. Sviečku držíme ukazovákom a palcom ruky. Ak sviečku poriadne priložíme na telo, dym z nej dole neuniká. Účinok sviečky môžeme znásobiť viacnásobným opakovaním denne 1-2 krát, dovtedy, kým sa nedostaví želaný účinok. Sviečku necháme dohorieť po logo TÁDÉ a potom uhasíme vo vodou naplnenej nádobe. Proces potrvá 15-20 minút. Počas ošetrenia treba vykonať aj očistu psychiky. Príčiny chorôb treba hľadať v citových kŕčoch, v neschopnosti odpustiť, v nedostatku lásky a z toho vyplývajúcej depresii. Sviečka TÁDÉ odstráni z nášho organizmu negatívne bloky, uvoľní cestu k vyplaveniu toxických látok, očistí dušu.

FORMA: Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený maz a tzv.komínový efekt ho vysaje. Sviečka tým napomáha pri likvidácii zápalu v organizme. Pri sviečkovaní sa uvoľnia energetické bloky a následne sa spustí samo-liečebný proces organizmu, začína prúdiť pozitívna energia, cesta ktorej bola prerušená.

Kam priložíme sviečku TÁDÉ v konkrétnych prípadoch?

Zlepšenie zraku: na pravé a ľavé temeno, resp.medzi obočie

Zlepšenie zažívania, chudnutie: do pupku a okolo pupka

Ženské a mužské pohlavné problémy: 10 cm pod pupok, resp.medzi 4.-5. stavcom

Nervozita,nespokojnosť: v oblasti žalúdka, resp. v centre síl

Bolesti chrbtice: na obidve strany stavca na vzdialenosť 2 palcov na každú stranu

UPOZORNENIE:

Sviečku TÁDÉ môžeme priložiť hocikde okrem oblasti srdca, vrchnej časti hlavy a do otvorenej rany a na sliznice. Studený popol môže zanechať stopu, preto svoje šaty chráňte uterákom!

Samosviečkovanie sa dá naučiť praxou a disciplínou, a samozrejme patričnou zodpovednosťou.

Aplikácia sviečky nenahradí lekársku liečbu, poradenstvo.

Za vzniknuté škody z neodbornej aplikácie sviečky neručíme.

Ohorok sviečky nevhadzujte do odpadu! Je potrebné ho spáliť v krbe, kachliach alebo v ohňovzdornej nádobe.