Produkty
Naša ponuka
Ľubovníkový olej 500 ml

Ľubovníkový olej 500 ml

(Hodnotilo 156 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Naděje - Mgr.Podhorná Jarmila Expedičná hmotnosť 0.600 kg Jednotková cena 21,80 € / l Mám otázku k produktu
10,90 € s DPH
O produkte

Ľubovníkový olej je jeden z najpoužívanejších olejov v ľudovom liečiteľstve. Je veľmi učinný pri reumatických opuchoch, nervových bolestiach a zápaloch.

Olej z ľubovníka uľavuje bolestiam chrbta, kĺbov a pri reumatizme. Mimo to sa ľubovníkový olej sa odporúča pri liečení rán, rôznych pomliaždenín, zlomenín, zapálených rán a je vhodným prostriedkom i pri rehabilitácii po mozgových príhodách.

Môžeme ho používať i ako masážny olej, pri dlhodobých problémoch chrbtice obklady s použitím ľubovníkového oleje umožnia „napučanie“ medzistavcových platničiek a uvoľnenie nervov, ktoré vychádzajú z chrbtice. Jeho použitie je účinné tiež pri roztrúsenej skleróze.

Navyše pomáha vyživiť, chrániť, hydratovať a regenerovať poškodenú pokožku.

Ľubovník bodkovaný

Rastlina z ktorej je ľubovníkový olej, ľubovník bodkovaný, známy aj ako bylina svätého Jána či trezalka, je veľmi silnou bylinkou, ktorá obsahuje cenné látky pre ľudský organizmus. Najčastějšie ho nájdete na lúke, kde ho spoznáte podľa jasne žltých kvetov. Ľubovníkový olej sa získava lisovaním zo semien ľubovníka za studena alebo macerovaním kvetov.

Prečítajte si náš článok o Ľubovníku bodkovanom.

Spôsob použitia: Natrite jemne na chrbát alebo natrite na chrbticu väčšiu vrstvu, prikryte prikryte potravinárskou fóliu a nechajte pôsobiť 20-30 minut a následne vmasírujte do pokožky.

Odporučanie: môžete súčasne natierať spolu s tujovým olejom alebo smrekovým výluhom.

Zloženie (INCI): Helianthus Annus oil, Hypericum Perforatum, Mentha Piperita. 

Upozornenie: obsahuje minimálne, stopové množstvo esenciálneho mätového esenciálneho oleja, ktorý sa pridáva na prevoňanie oleja.

Alergény: Nie

Dátum spotreby: je uvedený na obale

výhodná kúpa

Ľubovníkový olej 500 ml 10,90 €
Bylinný sprej - Pokožka, koža 200ml 6,90 €
Lopúchový olej 115ml, O7A 6,30 €
Spolu 24,10 €