Produkty
Naša ponuka
Panenské kapsule na chudnutie 80 kps

Panenské kapsule na chudnutie 80 kps

(Hodnotilo 26 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Oriental herbs Expedičná hmotnosť 0.060 kg Jednotková cena 171,67 € / kg Mám otázku k produktu
10,30 € s DPH
O produkte

Originálne panenské kapsule sa odporúčajú pri chudnutí, detoxikáciach a zhoršenej látkovej výmene, vysokej hladine cholesterolu, vysokom krvnom tlaku. 

Keďze sú mierne preháňadlo a odvodňovadlo, je potrebné, aby ste si množstvo kapsúl denne sami prispôsobili Vašej individuálnej potrebe, aby Vás nepreháňalo.

Panenské kapsule sú vyrobené z pravého panenského čaju, zabezpečujú postupnosť pri úbytku hmotnosti, aby nedochádzalo k zásahu do energetického hospodárenia organizmu. 

Výhodou užívania kapsúl je, že ich jednoducho môžete užívať pravidelne, pretože pravidelnosť je jedným z pilierov úspechu pri chudnutí.

Zloženie: Panenský zelený čaj (Caméllia sinesis) , výťažok zo Senna listu, Biela moruška, Kapsaicín z čili papričiek a želatina.

Taktiež odporúčame súčasne našu komplexnú bylinkovú kúru K27 a pokračovaciu kúru K27A pri znižovaní hmotnosti.

Balenie: 80 kapsulí po 0,5g

Užívanie: Dĺžka odtučnovacej kúry je 7 dní, pred  ďaľšou kúrou je vhodné urobiť prestávku. Počas kúry sa odporúča piť väčšie množstvo vody.

Upozornenie: neodporúča sa pri zápale obličiek, v tehotenstve a počas dojčenia.

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

Panenské kapsule na chudnutie 80 kps 10,30 €
Super telo 50g - bylinný čaj 1,50 €
Panensky čaj pri chudnutí 45g 5,50 €
Spolu 17,30 €