Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Ušná sviečka

Ušná sviečka

(Hodnotilo 27 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca tade Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 17,70 € / kg Mám otázku k produktu
1,77 € s DPH
O produkte
Dutá ušná sviečka TÁDÉ 
 
Návod na použitie: Ošetrovanej osobe dáme vypiť minimálne 2 dcl vody. Aplikáciu sviečky v ušiach začíname masírovaním ušného laloku,tým prispievame k úplnému uspokojeniu pacienta. Zabezpečíme kľudné prostredie-miestnosť bez prievanu, tichú, meditatívnu hudbu. Pripravíme si nádobu s vodou na uhasenie sviečky. Pre ochranu kože vždy používame gázu. Ošetrovaného najprv umiestníme na ľavú,potom na pravú stranu, jeho hlavu položíme tak aby ucho bolo vo vodorovnej polohe. Zasunieme sviečku užším koncom do ucha a zapálime ju. Palcom a ukazovákom držíme sviečku, druhú ruku môžeme položiť na hlavu ošetrovaného (ukľudňujúci efekt). Pri dobre zastrčenej sviečke dym neuniká. Sviečku necháme dohorieť po logo TÁDÉ a potom uhasíme vo vodou naplnenej nádobe. Proces potrvá 15-20 minút. Hneď potom musíme spáliť jednu sviečku aj v druhom uchu. Účinok sviečky môžeme znásobiť viacnásobným opakovaním denne 1-2 krát, dovtedy,kým sa nedostaví želaný účinok. Sviečka TÁDÉ odstráni z nášho organizmu negatívne bloky, uvoľní cestu k vyplaveniu toxických látok, očistí dušu.
 
FORMA: Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený maz a tzv. komínový efekt ho vysaje. Sviečka tým napomáha pri likvidácii zápalu v organizme.Pri sviečkovaní sa uvoľnia energetické bloky a následne sa spustí samo-liečebný proces organizmu, začína prúdiť pozitívna energia, cesta ktorej bola prerušená.
 
Ako aplikovať ušnú sviečku u detí?
 
Najprv dieťaťu ukážeme sviečku, hravo mu vysvetlíme jej fungovanie. Môžeme mu dať malé zrkadlo, aby videlo ako horí sviečka. Je veľmi účinné, ak mu medzitým povieme rozprávku (napr.predstav si, že v tvojom uchu tancujú vírusy baktérie a preto cítiš bolesť. Teraz zavoláme víly liečiteľky, aby ich so svojím čarovným prútikom odstránili a teplý dym sviečky vyčistí ich miesto.) Ak zistíme, že dieťa má psychické problémy, opýtajme sa ho na dôvod prečo je smutné (rodič, učiteľ, profesor, súrodenec atď..) Ak sa to dozvieme, ukľudníme ho improvizovanou rozprávkou. Deti sú veľmi citlivé, sú na jednej vlnovej dĺžke s matkou (rodičmi), prežívajú ich problémy, prípadné konflikty a to všetko sa ukladá v strednom uchu. Vo viacerých prípadoch vírusová infekcia ani neexistuje a príčinu zápalu treba hľadať v nevyriešenom rodinnom konflikte, ktorý je pre dieťa nepochopiteľný.
 
Aplikácia ušnej sviečky pre dieťa, ktoré športuje a pláva, zabezpečí dlhodobú ochranu.
 
Kedy používame ušnú sviečku?
 
Zápal ucha a dutín.
Znížený sluch, hučanie v uchu.
Bolesti hrdla, hlavy, zubov, očí, migréna, neurologické problémy.
 
Upozornenie!
K aplikácii ušnej sviečky vždy žiadajte pomoc partnera. Používanie ušnej sviečky na sebe sa dá naučiť praxou, pozornosťou a plnou zodpovednosťou. Vždy používajme kúsok gázy. Studený popol môže zanechať stopu, preto vlasy a šaty chránime uterákom. Ak je ušný bubienok operovaný, zapálený, alebo je porušený, alebo ak má ošetrovaná osoba vysoký krvný tlak, sviečka sa nesmie vkladať do ucha. V takom prípade sviečku priložíme do jamky za ušným lalokom..
Aplikácia sviečky nenahradí lekársku liečbu, poradenstvo.
Za vzniknuté škody z neodbornej aplikácie sviečky neručíme.
Ohorok sviečky nevhadzujte do odpadu! Je potrebné ho spáliť v krbe, kachliach alebo v ohňovzdornej nádobe.