Produkty
Naša ponuka
Panea Alpha 50ml reparation
PANEA α ALPHA je výnimočný luxusný jódový krém pri problémoch s pokožkou na takmer všetky kožné problémy, rôzne dermatitídy,...
Novinka

Panea Alpha 50ml reparation

(Hodnotilo 3 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca The Pearl of Pannonia Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 498,00 € / l Mám otázku k produktu
24,90 € s DPH
O produkte

PANEA α ALPHA je výnimočný luxusný jódový krém pri problémoch s pokožkou na takmer všetky kožné problémy, rôzne dermatitídy, akné, či ekzémy.

Krém je produkovaný z mimoriadnej minerálnej vody  (prečítajte si o nej náš článok Panea, perla Pannónie) , ktorá pochádza zo severného Chorvátska z dedinky Svätý Martin. Voda z ktorej sa vyrába krém pochádza zo zostatkov starodávneho mora menom Pannonia. Panónske more sa nachádzalo v oblasti dnešného Chorvátska, v niekdajšej staro-rímskej provincii Panónia, ale zasahovalo cez Maďarsko až na územie dnešného južného Slovenska.

Môžete ho však používať aj ako Váš obľúbený denný krém, ktorý šetrne zregeneruje Vašu pokožku a dá jej mladistvý nádych.

Prameň Filipan, z ktorého pochádza táto výnimočná voda, 15.7.2020 oslávi 25 rokov. S krémom PANEA α ALPHA sa vraciame sa k jeho tradičnej podobe.

Viac ako 25 ročné skúsenosti s používaním tohoto krému dosvedčujú, že pravidelné používanie týchto krémov robí vašu pleť uvoľnenou a dodáva jej pocit pohody a zdravý vzhľad. PANEA α ALPHA  zachováva prírodnú obrannú funkciu kože.

Vzhľadom na tieto skutočnosti tento krém patrí k najhodnotnejším svetovým krémom na pokožku. Svoje miesto nájde všade tam, kde už nie je možné dlhšie užívať kortikoidové masti ale mimoriadny aj pri regenerácii stárnucej pleti.

Odporúčame ho pri takmer všetkých kožných problémoch, pri akné, herpesoch, ekzéme, atopickom ekzéme a rôznych, aj veľmi ťažkých dermatitídach.

Univerzálny krém na deň a noc, vhodný pre dojčatá, deti ale i dospelých.

ODPORÚČANIE KRÉMU PANEA α ALPHA

  • pri hojení povrchových rán a akné
  • pri zápaloch kože a potrebe kožu výrazne regenerovať
  • pre prirodzenú rovnováhu pokožky
  • pri oparoch a plesňových ochoreniach kože
  • pri atopickej dermatitíde, neurodermatitíde, psoriáze
  • mimoriadne vhodný aj na zrelú pleť, ktorú omladzuje a regeneruje.

Odporúčanie: Na zosilnenie účinku ošetrite pleť pred nanesením krému originálnou vodou Pane Delta z prameňa Filipan.

Reálne foto tváre z blogu Glowup, ženy, ktorá používala vodu Panea Delta a následne krém Panea Alpha na svoje akné.

Aplikácia Panea delta vody a následne Panea Alpha krému na ruky u ďalšej klientky z Chorvátska

Množstvo krému - jeho výroba je limitovaná, vzhľadom na dennú výťažnosť prameňa, ktorá je na úrovni 100l tejto výnimočnej, jódovo - fluorovej vody za 24 hodín.

Zloženie: Aqua (termálna voda), prunus amygdalus dulcis oil, glycerin, cetearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, persea gratissima oil, gossypium herbaceum seed oil, sodium polyacrylate, calendula officinalis flower extract, tocopheryl acetate, sodium stearoyl glutamate, tocopherol, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, sodium benzoate, potassium sorbate

Alergény: Neužívajte pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek.

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Chorvátsko