Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Panea Alpha 50ml reparation

Panea Alpha 50ml reparation

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Filipan Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 300,00 € / l Mám otázku k produktu
15,00 € s DPH
O produkte

PANEA α ALPHA je nový krém, ktorý sa doteraz predával pod značkou Silenos. 

Vychádzame s novou značkou kozmetiky z mimoriadne liečivej liečivej vody, ktorá pochádza  a to pod menom The Pearl of Pannonia. Voda z ktorej sa vyrába krém pochádza zo zostatkov starodávneho mora menom Pannonia. Panónske more sa nachádzalo v oblasti dnešného Chorvátska, v niekdajšej staro-rímskej provincii Panónia, ale zasahovalo cez Maďarsko až na územie dnešného južného Slovenska.

PANEA α ALPHA je výnimočný prírodný jódový krém na takmer všetky kožné problémy. Môžete ho však používať ako Váš mimoriadne liečivý denný krém, ktorý šetrne zregeneruje Vašu pokožku a dá jej mladistvý nádych.

Prameň Filipan, z ktorého pochádza táto výnimočná voda, 15.7.2018 oslávila 25 rokov. S krémom PANEA α ALPHA sa vraciame sa k jeho tradičnej podobe.

Skúsenosti s používaním tohoto krému dosvedčujú, že pravidelné používanie týchto krémov robí vašu pleť uvoľnenou a dodáva jej pocit pohody a zdravý vzhľad. PANEA α ALPHA  zachováva prírodnú obrannú funkciu kože.

Tento krém patrí k najhodnotnejším svetovým krémom na pokožku. Svoje miesto nájde všade tam, kde už nie je možné dlhšie užívať kortikoidové masti ale aj pri regenerácii stárnucej pleti.

Výborný pri takmer všetkých kožných problémoch, pri akné, herpesoch, ekzéme, atopickom ekzéme a rôznych, aj veľmi ťažkých dermatitídach.

Univerzálny krém na deň a noc, vhodný pre dojčatá, deti ale i dospelých.

ODPORÚČANIE KRÉMU PANEA α ALPHA

  • pri hojení povrchových rán a akné
  • pri zápaloch kože a potrebe kožu výrazne regenerovať
  • pre prirodzenú rovnováhu pokožky
  • pri oparoch a plesňových ochoreniach kože
  • pri atopickej dermatitíde, neurodermatitíde, psoriáze
  • mimoriadne vhodný aj na zrelú pleť, ktorú omladzuje a regeneruje.

Odporúčanie: Na zosilnenie účinku ošetrite pleť pred manesením krému originálnou vodou Pane Delta z prameňa Filipan.

Množstvo krému - jeho výroba je limitovaná, vzhľadom na dennú výťažnosť prameňa, ktorá je na úrovni 100l tejto výnimočnej, jódovo - fluorovej vody za 24 hodín.

Zloženie: Aqua (termálna voda), prunus amygdalus dulcis oil, glycerin, cetearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, persea gratissima oil, gossypium herbaceum seed oil, sodium polyacrylate, calendula officinalis flower extract, tocopheryl acetate, sodium stearoyl glutamate, tocopherol, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, sodium benzoate, potassium sorbate

Alergény: Neužívajte pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek.

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Chorvátsko