Produkty
Naša ponuka
RAW Flora cleanse - očista tráviaceho traktu kandida

RAW Flora cleanse - očista tráviaceho traktu kandida

(Hodnotilo 2 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Garden of Life Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 478,00 € / kg Mám otázku k produktu
47,80 € s DPH
O produkte

Unikátna kombinácia tráviacich enzýmov,  probiotík a antioxidantov, ktoré pomáhajú rozkladať bunkové steny kvasiniek vrátane kandidy pre prirodzene zdravé prostredie v črevách. Je určená pre prirodzene zdravý zažívací trakt a črevnú imunitu.

RAW Flora cleanse kandida je silnou zmesou enzýmov, vrátane celulázy, hemicelulázy a lysozýmu. Lysozým pôsobí ako bakteriolytický enzým (reguluje bakteriálne osídlenie).

Tieto enzýmy pracujú synergicky a rozkladajú cukry nájdené v bunkových stenách vlákniny. Bunkové steny kvasiniek, vrátane kandidy, sú väčšinou vlákna, ktoré môžu byť účinne štiepené tráviacimi enzýmami. RAW Candida tiež obsahuje množstvo RAW, whole food vitamínu C a biotínu, ktoré poskytujú antioxidačnú podporu pre zdravie imunitného systému a prispievajú k energetickému metabolizmu. Rovnako tu nájdeme Bacillus coagulans - blahodarné probiotikum produkujúce kyselinu mliečnu pre vyváženie pH, podporu prirodzene zdravého trávenia a posilnenie črevnej imunity.

Obsah a dávkovanie: 60 vegánskych kapsúl. Dospelí 2 kapsule denne na lačno zapiť vodou. Môže sa brať až 6 kapsúl denne: 3x denne 2 kapsule. Počet dávok v balení 30. Neobsahuje umelé plnivá, farbivá ani konzervanty.

Zloženie a výživové údaje na  2 kapsule  /   %RHP

  • Vitamín C     150mg     /     150%
  • Biotin             150μg     /     300%

Komplex tráviacich enzýmov 650mg

  • Lysozym (1 000 000 U)
  • Celuláza (75000 CU)
  • Hemiceluláza (5000 HCU)

Antioxidačná zmes 390mg

Grepfruit bioflavonoidy (Naringin, Isonaringin, Naringenin, Neoeriocitrin, Neohesperidin, Poncirin, Hesperidin, Rhoifilin) RAW Indický egreš, Resveratrol 95%(z červeného hrozna)

Bacillus coagulans (1 miliarda CFU)

Alergény: 3., lysozym je z vajec 

Upozornenie:  Nie je určené pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: USA

výhodná kúpa

RAW Flora cleanse - očista tráviaceho traktu kandida 47,80 €
Ω-Zyme ULTRA - tráviace enzýmy 47,95 €
Lactase enzyme 5 000 FCC, 100 kapsúl 9,34 €
Spolu 105,09 €