Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Živa komplex, 30 kapsúl
Živa™ komplex je náhradou Hirudoterapie, čiže klasickou liečbou pijavicami lekárskymi. Pijavice obsahujú mimoriadne spektrum látok,...
Novinka

Živa komplex, 30 kapsúl

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Hirudoterapia product s.r.o Expedičná hmotnosť 0.050 kg Jednotková cena 780,00 € / kg Mám otázku k produktu
39,00 € s DPH
O produkte

Živa™ komplex je náhradou Hirudoterapie, čiže klasickou liečbou pijavicami lekárskymi. Pijavice obsahujú mimoriadne spektrum látok, ktoré sú nenahraditeľné pre krv a srdcovo-cievny systém a ich význam je nespochybniteľný. 

Prípravky Živa umožňujú prístup k liečivým látkam z pijavic aj tým ľuďom, ktorým je klasická liečba pijavicou nepríjemná. Zloženie Živa komplexu pokryje viac ako 70% vlastností bioaktívnych látok z pijavíc lekárskych a v niektorých bodoch ich prevýši. Tento produkt sa môže plnohodnotne používať samostatne ako náhrada za pijavice. 

Živa komplex sa odporúča pri:

  • srdcovo cievnych ochoreniach,
  • ateroskleróze, krvných zrazeninách a trombóze,
  • vysokom ale aj nízkom krvnom tlaku,
  • cukrovke, najmä keď sú poškodené cievy, diabetická noha, ...
  • chronických zápaloch (kĺbov, nervov, šliach…), artritíde
  • zápalových a pooperačných stavov v chirurgii,
  • migrénach a bolestiach hlavy,
  • zápaloch povrchových žíl a ciev,
  • poúrazových opuchoch a opuchoch spôsobených poruchou odtoku lymfy,
  • Impotencii a zhoršenej erekcii (spolu s Živa Krv)

Živa bola v slovanskej mytológii bohyňou života a dala názov aj tomuto prípravku, ktorý chce pomáhať životu. Živa komplex vznikol po niekoľkých rokoch výskumov a testovania. Je to špeciálne navrhnutá receptúra s ochrannou známkou. Ide o produkt vyrobený čisto z prírodných látok, bez chémie, konzervantov.

Zámerom výrobcov bolo poskytnúť Hirudoterapiu všetkým ľuďom, ktorý o ňu majú záujem. 

Balenie a dávkovanie: užíva sa 1 kapsula 1x denne s jedlom, balenie obsahuje 30kapsúl, mesačnú dávku.

Zloženie: MSM (metylsulfonylmetán), kurkumín, hesperidín, rutín, proantokyanidíny (OPC), resveratrol, nattokináza, komplex bioflavonoidov, diosmín, bromelaín, výťažok z lisnatca tŕnitého (Ruscus aculeatus), karotenoidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), escín, vitamín B2 (riboflavín), meď (citran meďnatý).  Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, voda.

Obsah aktívnych látok na jednu kapsulu:

MSM – (Metylsulfonylmetán) – 100 mg, Kurkumin – 80 mg, Hesperidín – 65 mg, Rutín – 60 mg, Proantokyanidíny (OPC) – 50 mg, Resveratrol – 50 mg, Nattokináza – 50 mg, Diosmin – 40 mg, Komplex bioflavonoidov – 40 mg, Bromelaín – 35 mg, Listnatec tŕnitý (Ruscus aculeatus) – 30 mg, Karotenoidy – (Calendula officinalis, blakeslea trispora, mrkvova pasta) – 20 mg, Vitamín C (kyselina L-askorbová) – 20 mg (25 %RVH*), Escín – 15 mg, Vitamín B2 (riboflavín) – 0,7 mg (50 %RVH*), Meď (citran meďnatý) – 0,5 mg (50 %RVH*).

Upozornenie: Nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom.Pri užívaní liekov na zriedenie krvi, precitlivenosti alebo alergii prestaňte tento prípravok užívať a poraďte sa svojim lekárom.

Dátumu spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Slovensko

výhodná kúpa

Živa komplex, 30 kapsúl 39,00 €
Živa krv, 60kapsúl 39,00 €
Živa bakterial, 60 kapsúl 39,00 €
Spolu 117,00 €