Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Zlatica Mix 50ml, SV18
Zlatica MIx je špeciálne namiešaná tinktúra pri vírusových ochoreniach pre obranyschopnosť organizmu.. Ľudia sa obracali na pani Mgr....
Novinka

Zlatica Mix 50ml, SV18

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Naděje - Mgr.Podhorná Jarmila Jednotková cena 139,80 € / l Mám otázku k produktu
6,99 € s DPH
O produkte

Zlatica MIx je špeciálne namiešaná tinktúra pri vírusových ochoreniach pre obranyschopnosť organizmu.. Ľudia sa obracali na pani Mgr. Podhornú, aby namiešala podľa svojich dlhoročných skúsenosti bylinkovú zmes, ktorá by mohla pomôcť pri vírusových nákazách. Výsledkom je táto tinktúra.

Obsahuje tieto liečivé rastliny:

Andrographis (právenka latnatá) a baza čierna povzbudzujú imunitný systém a obranyschopnosť. Vilkakora priaznivo pôsobí na imunitu, Vŕba biela má osviežujúce účinky na organizmus. Zmes je doplnená cenným včelím produktom, propolisom na dezinfekciu.

Zloženie: alkohol 40%, právenka latnatá (Andrographis paniculata) list, vilkakora (Uncaria tomentosa) kôra, zlatovka previsnutá (Forsythia suspensa) mladý list, vŕba biela púčiky, baza čierna púčiky, propolis 1%.

Dávkovanie: po pretrepaní 30 kvapiek 3 x za deň. Denná dávka 90 kvapiek zodpovedá 294 mg listu právenky latnatej, 294 mg kôry vilkakory, 105 mg listu zlatovky, 64 mg púčikov vŕby, 60 mg púčikov bazy čiernej, 36 mg propolisu.

Alergény: Nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

výhodná kúpa

Zlatica Mix 50ml, SV18 6,99 €
Psorisan 50ml, SV4 6,99 €
Aluven 50ml SV13 6,99 €
Spolu 20,97 €

Zákazníci si tiež kúpili

Novinka

Mukolyt 50ml, SV17

Zmes bylín pri silných chrípkach a zahlienení.

Helmifit 50ml, SV3

Na prečistenie črevného traktu a jeho zbavenie od...

Chlamysan forte 50ml, SV9

Odolnosti proti nežiadúcim baktériám vrátane...

Alchemilka - ďatelina lúčna 50ml, SV16

Pri nepravidelnej menštruácii. ale aj v klimaktériu.