Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Aloe Vera telový spray prvej pomoci 100ml z 99% Aloe Vera

Aloe Vera telový spray prvej pomoci 100ml z 99% Aloe Vera

(Hodnotilo 12 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Victor Philippe Expedičná hmotnosť 0.200 kg Jednotková cena 49,50 € / kg Mám otázku k produktu
9,90 € s DPH
O produkte

Aloe vera sprej prvej pomoci, ktorý sa odporúča pri popáleninách, obareniach, záderoch, uštipnutí hmyzom, ale aj kožných mykózach.

Aloe vera sprej je super pomocník na doma i na cestách, vždy, ak treba rýchlo odstrániť následok popálenia, obarenia, odrenín, mierneho poranenia kože, pomliaždenia alebo alergickej reakcie na uštipnutie.

Tento aloe vera sprej tvorí prvú ochrannú líniu proti infekcii a zápalom kože. Má chladivý a hydratačný účinok. Jeho aplikácia je príjemná aj v prípadoch, keď je pokožka bolestivá na dotyk, napr. po opaľovaní, či spálení.

Včasné použitie spreju pomáha pri odstránení alebo minimalizuje niektoré problémy, ako sú afty, akné, opary, ekzémy, lišaje, plesne

Upokojuje postihnutú kožu a urýchľuje hojenie. Zvyšuje pružnosť pokožky, regeneruje, hydratuje, chráni pred kožným ochorením, mykózou a bakteriálnou nákazou.

Tento sprej obsahuje 99% čistého Aloe Vera gélu. Pri pravidelnom používaní Aloe Vera spreju počas a po opaľovaní na slnku alebo pod UVA lampou poskytuje hydratáciu a optimálnu ochranu proti kožným chorobám.

Zloženie: Aloe vera gél (99%), kyselina octová a benzoová
(INCI: Aloe Barbadensis, Dehydro Acetic Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid)
pH: 3,8 

výhodná kúpa

Aloe Vera telový spray prvej pomoci 100ml z 99% Aloe Vera 9,90 €
Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 1.000ml 14,50 €
Telový gél ALOE VERA - 99,9% aloe, 200ml 10,90 €
Spolu 35,30 €