Produkty
Naša ponuka
Befungin 100ml

Hodnotilo 159 ľudí

ID: 10300

Befungin 100ml

19,60 € s DPH
Jednotková cena 196,00 € / l
Tovar momentálne nie je skladom
form-watchdog Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný

Popis Produktu

Befungin je prípravok z legendárnej huby zvanej Čaga – Inonotus Obliquus. Ide o koncentrovaný extrakt – 85 g na 100 ml 10% alkoholu.

Odporúčame ho pri takmer všetkých problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Tradičná ruská medicína odporúča Befungin pri liečbe chronického zápalu žalúdka, pri zápaloch čriev a tráviaceho ústrojenstva, pri žalúdočných vredoch, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Mimo to aj pri prekyslenie žalúdka, častej záhupolypóze žalúdka a čriev či pri celiakii.

Keďže zdravie tráviaceho traktu má vplyv aj na mnoho ďalších zdravotných problémov, Befungin odporúčame aj ak máte problém:

  • psoriázou, ekzémami a inými kožnými problémami
  • s nespavosťou
  • prekonali ste infekčné choroby a potrebujete obnoviť črevnú mikroflóru
  • so zápalovým procesom v organizme, nádorom hrtanu
  • s pečeňou a slezinou

Výborné výsledky sú pri liečbe žalúdočných vredov, kedy sa užíva na začiatku liečby 3 x denne kávová lyžička befunginu zmiešaná s 2 deci vody. Po ústupe najhorších príznakov sa dávka zníži na užívanie ráno a večer.

Účinok Befunginu je komplexný, a preto nie je potrebné ho kombinovať s inými bylinami. Považuje sa za jeden z najlepších prírodných prostriedkov pri problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Čaga je je cudzopasná huba z čeľade kožkovitých, rastúca hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri, ale aj v Severnej Karolíne a na severe USA či v Kórei. Čaga sa dostane do poškodenej kôry brezy a začne na nej parazitovať a rozrastať sa. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie. Plodnica dorastá veľkosti od 30 do 50 cm, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov.

Zbiera sa na jeseň a na jar, kedy má najväčšiu koncentráciu účinných látok. Zo stromu sa zbiera tak, že ju od neho odrežú.

Pri aplikácii Befunginu je veľmi vhodné a žiaduce obmedziť príjem mäsitých a tučných potravín, konzerv, údenín.

Skúsenosti ruského liečiteľstva mnohých storočí dali impulz k vedeckému skúmaniu Čagy pri liečbe novotvarov. Rozsiahly základný a aplikovaný farmakologický výskum Čagy, uskutočnený na rôznych pracoviskách Ruska - od tridsiatych rokov 20. storočia až po súčasnosť - preukázal dávnu skúsenosť ľudovej medicíny.

Táto huba je vskutku legendárna. Už od pradávna sa v Rusku Čaga používala ako vyhlásený prírodný prostriedok. Čágu užíval sám slávny knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier.

Pre krátkodobé užívanie: odporúčame 2 - 3x denne kávovú lyžičku roztoku zmiešať s 2 deci vody a vypiť nalačno.

Pre dlhodobé užívanie: 3x denne 1 polievková lyžica roztoku, pripraveného z troch čajových lyžičiek koncentrátu, zamiešaných do 150 ml vody. Užívať po dobu 3 - 5 mesiacov, pri opakovaní kúry prestávka 7 - 10 dní. Užívať 30 minút pred jedlom. Usadenie sedimentu je prípustné, pred použitím fľaštičku pretrepte.

U ľahších zápalových ochorení sa Befungin užíva spravidla len niekoľko dní. Pri pomocnej terapii ťažších zápalových ochorení, imunodeficientných stavov a neoplázie tkanív ("rakoviny") a hemoblastózy ("rakoviny krvi") je potrebné dlhodobého užívania, v niektorých prípadoch 3 - 6 mesiacov alebo aj dlhšie.

Po troch mesiacoch aplikácie Befunginu sa odporúča zaradiť 7-14 dennú prestávku.

Zloženie (INCI): Aqua, AlcoholInonotus Obliquus

Upozornenie: Neprekračujte odporučanú dennú dávku, Nie je vhodné pre deti, Nenahrádza rozmanitú stravu. Skladujte pri teplote do 20 C mimo dosahu detí.

Alergény: Nie

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Recenzie produktu

Dajte nám vedieť, ako sa vám produkt osvedčil. Hodnotenie môžete napísať, keď sa prihlásite ako registrovaný používateľ.

Opýtajte sa v našej zdravotnej poradni

Ak chcete o produkte zistiť viac, oslovte odborníkov v našej zdravotnej poradni. Klásť otázky môžete po prihlásení ako registrovaný používateľ.

Otázky zodpovie tím odborníkov
Odpovede poskytneme do 48 hodín
Poradňa funguje úplne zadarmo
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní