Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Chancapiedra 30g - amazónsky čaj

Chancapiedra 30g - amazónsky čaj

(Hodnotilo 7 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca SannyTea spol. s.r.o. Expedičná hmotnosť 0.040 kg Jednotková cena 77,50 € / kg Mám otázku k produktu
3,10 € s DPH
O produkte

Chancapiedra je drobná vzpriamená rastlinka dosahujúca výšky 30-40 cm, s drobnými listami a malými kvetmi bielej farby. Vyskytuje sa v dažďovom pralese Amazónie a v ostatných tropických oblastiach vrátane Bahám, južnej Indie a Číny.

Iné názvy: rozbíjač kameňov, pitirishi, stone breaker, shatter stone, makantowe.

Slovenský preklad názvu znamená Brzda, alebo Rozbíjač kameňov, pretože je domorodými kmeňmi používaný ako veľmi efektívny prostriedok pri  žlčníkových a obličkových kameňoch a pri ostatných problémoch s obličkami.

Rastlina sa ďalej používa pri najrôznejších problémoch ako sú koliky, diabetes, hnačka, horúčka, chrípka, žltačka, tumory/nádory/i zápaly pošvy.

Je to malý zázrak, že bylinka má takéto široké spektrum použitia. Výborná je tiež pri hepatitíde, infekcii močových ciest a obličiek, bolestiach kĺbov, cystitídach, problémoch s prostatou, znižuje krvný tlak a uvoľňuje napätie a kŕče brušných orgánov a močových ciest.

V indickej medicíne sa volá Pitirishi alebo Budhatri a je používaná pri astme, bronchitíde, extrémnej dehydratácii, anémii, žltačke a TBC.

Príprava: 5g zmesi (3 čajové lyžičky) zalejeme 1l  vriacej vody, necháme 10 minút lúhovať, po precedení podávame. Alebo zmes zalejeme 1l studenej vody, nechať 5 minút postáť a potom variť na malom ohni 5 minút.

Chuť: ostrá

Kedy piť: 3x denne

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: Chancapiedra

Dátum spotreby: je uvedený na obale

výhodná kúpa

Chancapiedra 30g - amazónsky čaj 3,10 €
Graviola (Guanabana) - amazónsky čaj 25g 2,80 €
Vilcacora 20g - bylinný čaj 2,10 €
Spolu 8,00 €