Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Khadi rastlinná farba na vlasy HENNA & AMLA & JATROPHA 100g

Khadi rastlinná farba na vlasy HENNA & AMLA & JATROPHA 100g

(Hodnotilo 10 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Khadi Expedičná hmotnosť 0.150 kg Jednotková cena 66,00 € / kg Mám otázku k produktu
9,90 € s DPH
O produkte

Khadi prírodná rastlinná farba na vlasy, odtieň Amla & Jatropha farbí vlasy na oranžovo až červeno, tmavé vlasy na mahagónovo. Henna v kombinácii s amlou a Jatropha dodá Vašim vlasom tmavší odtieň ako odtieň Khadi ČISTÁ HENNA.

Veľmi tmavé vlasy získajú hnedý až červenohnedý farebný odtieň. Výsledný farebný odtieň je teda závislý na pôvodnej farbe Vašich vlasov.

V tejto rastlinnej vlasovej farbe je okrem henny obsiahnuté naviac aj veľa cenných ošetrujúcich zložiek. Vlasy získajú výnimočnú starostlivosť, lesk a objem.

Vzniknutý farebný tón je závislý na pôvodnej farbe vlasov. Intenzitu zafarbenie ovplyvňujú doba pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sa farbia intenzívnejšie ako silné vlasy.

Khadi vlasová farba HENNA, Amla & Jatropha je absolútne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív.

Spôsob použitia:

Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50-100 g prášku s horúcou vodou (cca 90 ° C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno najteplejšie, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy iba čistou vodou a až nasledujúci deň umyte vlasy šampónom.

Doba pôsobenia je 30minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanom výslednom tóne.

Zloženie (INCI): Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Monniera bacopa (brahmi), Acacia concinna (shikakai), Terminalia chebula (harad), Terminalia bellirica roxb. (vibhitaki), Glandulifera jatropha (jatropha), Azadirachta indica (neem)

* Z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva

Alergény: Nie

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Tento výrobok je certifikovaný BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika:

výhodná kúpa

Khadi rastlinná farba na vlasy HENNA & AMLA & JATROPHA 100g 9,90 €
Khadi rastlinná farba na vlasy ZLATÁ HNEDÁ 100g 9,90 €
Khadi rastlinná farba na vlasy ORIEŠKOVO HNEDÁ 100g 9,90 €
Spolu 29,70 €