Produkty
Naša ponuka
Kórejský červený ženšen - DUO GOLD fermentovaný extrakt 50g
TOP produkt - tento fermentovaný extrakt z pravého 6 ročného kórejského červeného ženšenu s certifikátom pravosti Korea Insam patrí k...
Akcia 8 % Novinka

Kórejský červený ženšen - DUO GOLD fermentovaný extrakt 50g

(Hodnotilo 21 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Ginlac Expedičná hmotnosť 0.050 kg Jednotková cena 1 269,60 € / kg Mám otázku k produktu
69,00 € 63,48 € s DPH
O produkte

TOP produkt - tento fermentovaný extrakt z pravého 6 ročného kórejského červeného ženšenu s certifikátom pravosti Korea Insam patrí k najúčinnejším výrobkom zo ženšenu na svete.

V tomto DUO GOLD produkte Vám ponúkame 100% extrakt kórejského červeného koreňa ženšenu obohateného o 30% extraktu fermentovaného. Vďaka tomuto unikátnemu patentu firmy GINLAC je náš organizmus schopný prijať maximálne množstvo ginsenoidov (aktívnych látok), ktoré by inak čiastočne vylúčil bez využitia.

DUO GOLD zároveň obsahuje dvakrát viac ginsenoidov Rg1, Rb1 a RG3 než je u extraktov bežné a k dennému užívaniu vám teda stačí len polovičná dávka.

Obsahuje 110 mg/g ginsenoidov (saponínov)

Najdôležitejšími aktívnymi látkami v Kórejskom ženšenu ženšenové saponíny (ginsenosidy). Kórejský ženšen najbohatšiu škálu saponínov. Jeho zloženie je absolútne unikátne a žiadne iné rastliny čeľade Panax sa mu nepribližujú.

Pravý kórejský ženšen podľa tradičnej čínskej medicíny je všeliek, aj v Slovenčine ho nazývame všehoj.

Pravý kórejský 6 ročný červený ženšen je skvelý prostriedok aj pri prevencii, mimoriadne vhodný je pri súčasnom vysokom tempe života.

Odporúča sa pri:

  • vysokom strese, regenerácii a správnej činnosti mozgu
  • harmonizácii a podpore sexuálnych funkcií
  • vysokom, ale aj nízkom krvnom tlaku
  • vysokom cholesterole aarterioskleróze
  • vysokom krvnom cukre
  • regenerácii tela po záťaži a prevencii stárnutia
  • nesprávnej funkcii tráviacej sústavy

50 g balenie je na 7 týždňovú intenzívnu kúru, ktorou skvelo podporíte a zharmonizujete organizmus.

Pamätajte, nie je ženžen ako ženšen. Kupujte vždy len certifikované výrobky najvyššej kvality, aby ste zakúsili silu ženšenu.

Spoločnosť Ginlac už mnoho rokov zameriava svoje úsilie na výskum nových produktov a technológií. Je držiteľom niekoľkých patentov. Ako prvý začali využívať proces fermentácie, čiže mliečneho kvasenia, u Kórejského ženšenu.

Počas mliečneho kvasenia sa spotrebováva cukor a za účasti enzýmov vzniká rada kyselín. To sa celkom prirodzene deje v čreve. Ak obohatíme výrobky z ženšenu o ženšen fermentovaný, významným spôsobom uľahčíme organizmu spracovanie a využitie všetkých aktívnych látok.

Tento produkt obsahuje až 30% takto fermentovaného ženšenu

Zloženie: 100% extrakt z koreňa červeného kórejského ženšenu (70% prírodný a 30% fermentovaný extrakt)
Celkový obsah ginsenoidov (saponínov): 110mg / g
Rg1, Rb1 a RG3: 12mg / g

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 x denne jedna priložená lyžička (1g) sa užije priamo a zapije vodou. Možno rozpustiť v teplej alebo studenej vode, pre potlačenie horkosti je možné pridať cukor alebo med. Deťom od 3 do 12 rokov sa odporúča 1/3 dennej dávky.

Náš tip: Zmiešajte GOLD extrakt s jednou kávovou lyžičkou agátového medu a zamiešajte. Pomaličky si vychutnávajte silu ženšenu.

Alergény:  nie

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Krajina pôvodu: Južná Kórea