Produkty
Naša ponuka
Kúra protiparazitálna borelióza B2 200ml
  Kúra borelióza B2 sa užíva následne bez prerušenia po kúre borelióza B1.    Obsahuje ďalšie tinktúry z bylín a púčikov rastlín,...
Novinka

Kúra protiparazitálna borelióza B2 200ml

(Hodnotilo 52 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Naděje - Mgr.Podhorná Jarmila Expedičná hmotnosť 0.600 kg Jednotková cena 122,00 € / l Mám otázku k produktu
24,40 € s DPH
O produkte

Kúra borelióza B2 sa užíva následne bez prerušenia po kúre borelióza B1.

Obsahuje ďalšie tinktúry z bylín a púčikov rastlín, ktoré odporúčame pri bakteriálnej nákaze a pri parazitoch. V kúre sú bylinky, ktoré taktiež odporúčame pri regenerácii nervového systému. Ten býva pri borelióze takmer vždy do určitej miery poškodený.

Kúra sa odporúča pri akútnej aj chronickej forme boreliózy.

Zloženie kúry: 1x Topoľ P46, 1x Chlamysan forte SV9, 1x Ježibaba guľatohlavá T1, 1x javor poľný P17.

Užívanie kúry: užívajte spolu P46+SV9 (užívajte 3x denne). S 15 až 60 minútovým odstupom pokračujte v užívaní T1+P17 (tiež 3x denne).

Pri liečbe boreliózy je okrem správnych bylín potrebná aj ich správna dávka a správna dĺžka liečby. Len postup, ktorý obsahuje tieto 3 faktory môže viesť k úplnemu vyčisteniu tela od borélii.

Kúra sa užíva samostatne, ale aj pri súčasnej antibiotickej liečbe antibiotikami. Ak užívate súčasne antibiotiká, je dôležité, aby boli predpísané správne antibiotiká v dĺžke trvania liečby minimálne 28 dní.

Po tejto bylinkovej kúre borelióza B2, odporúčame pokračovaciu kúru borelióza B3.

Pri borelióze je mimodiadne doležité starať sa maximálne o imunitný systém. Preto Vám prinášame špeciálne super probiotiká, ktoré odporúčame pri liečbe boreliózy. Tie je vhodné doplniť mega vitamínom B komplexalebo priamo vitamínom B12 v spreji.

Viac o tejto forme fytoterapie si môžete prečítať TU.

Alergény: Nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

výhodná kúpa

Kúra protiparazitálna borelióza B2 200ml 24,40 €
Kúra K24 Borelióza 175ml 20,65 €
Kúra protiparazitálna borelióza B3 300ml 41,10 €
Spolu 86,15 €