Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Neera - stromový sirup 500ml + cayenské korenie

Neera - stromový sirup 500ml + cayenské korenie

(Hodnotilo 26 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Madal Bal Expedičná hmotnosť 0.500 kg Jednotková cena 47,80 € / kg Mám otázku k produktu
23,90 € s DPH
O produkte

Neera (čítaj níra) je účinná a osvedčená detoxikačná a revitalizačná diéta, ktorá stimuluje prečisťujúce procesy nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom.

 

Diétu vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Stanley Burroughs. Odvtedy sa stala veľmi populárnou v mnohých krajinách na svete.

Táto kúra bola vyvinutá tak, aby podporovala prirodzené očisťovacie pochody v našom organizme, ale zároveň v priebehu tohto procesu predišla pocitom hladu a úbytku energie. 
 

Vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom Neera® kúry je zníženie nadváhy. Veľká väčšina ľudí,ktorí túto kúru absolvovali, uvádza zníženie váhy o 5 až 10 kg, väčšinazostávajúcich schudla 3-5 kg. Pretože príčinou úbytku telesnej váhy nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba veľmi malá časť váhy (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti. 

Skutočnosť, že váha po diéte nekolíše, dokazuje že strata váhy nespočíva iba v strate vody, ale tiež tuku. "Tuk sa počas diéty rozpúšťa takmer doslovne...", píše Stanley Burroughs.

Tým najpodstatnejším je však niečo iné: Neera® kúra pomôže organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a "pripomenie" mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Pokiaľ teda hodláte zmeniť a zlepšiť svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, Neera® je tým najlepším začiatkom.

výhodná kúpa

Neera - stromový sirup 500ml + cayenské korenie 23,90 €
Maca BIO kapsule 90ks 7,60 €
Benedikt lekársky 500mg x 60 kapsúl 12,90 €
Spolu 44,40 €

Zákazníci si tiež kúpili

Benedikt lekársky 500mg x 60 kapsúl

Pri potrebe zvyšovať tvorbu materského mlieka.

Senovka grécka 500mg x 60 kapsúl

Pri regenerácii po pôrode, pri podpore laktácie.

Ľanový protein 350 g BIO, RAW

Výnimočný rastlinný proteín z ľanu, absolútna...

Maca BIO kapsule 90ks

Pri potrebe zvýšiť energiu a potenciu.