Produkty
Naša ponuka
Panea delta 500ml sprej
Panea delta je extrémne mineralizovaná voda, ktorá sa odporúča na ošetrenie pokožky pri takmer všetkých problémoch s kožou.    ...
Novinka

Panea delta 500ml sprej

(Hodnotilo 4 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca The Pearl of Pannonia Expedičná hmotnosť 0.550 kg Jednotková cena 43,80 € / l Mám otázku k produktu
21,90 € s DPH
O produkte

Panea delta je extrémne mineralizovaná voda, ktorá sa odporúča na ošetrenie pokožky pri takmer všetkých problémoch s kožou. 

17 rôznych minerálov vo vode z Panonie prispieva k celkovej mineralizácii vody nad 9700 miligramov v jednom litri vody. To ju činí jednou z najrozmanitejších a najbohatších zo všetkých minerálnych vôd na svete, a preto sa nepochybne zaslúži svoje meno Perla Panónie (The Pearl of Pannonia).

Kráľom minerálov z pohľadu blahodárnosti pre zdravie pokožky, ale aj celého tela je však jód. Ten je mimoriadne koncentrovaný v tejto vode a preto táto voda dostala ďalší prívlastok, a to jódová voda.

ODPORÚČANIE pre použitie vody PANEA δ DELTA

  • pri hojení povrchových rán a akné
  • pri zápaloch kože a potrebe kožu výrazne regenerovať
  • pri oparoch a plesňových ochoreniach kože
  • pri atopickej dermatitíde, neurodermatitíde, psoriáze, seboroidnej dermatitíde
  • pri všetkých problémoch s pokožkou
  • pre prirodzenú rovnováhu pokožky

Spôsob použitia: Aplikujte na problematickú alebo poškodenú pokožku niekoľkokrát denne. Odporúčame na postihnuté miesta priložiť kozmetický tampón navlhčený vodou Panea Delta a nechať pôsobiť aspoň 10-15minút. Pri problémoch s pokožkou vo vlasov, nastriekajte do vlasov a jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť taktiež aspoň 10 minút a následne vlasy len osušte a neumývajte šampónom.

Odporúčanie: Na zosilnenie účinku ošetrite pleť následne krémom Panea Alpha. Taktiež môžete ošetrovať denne aj preventívne pre dosiahnutie anti age efektu.

Reálne foto tváre z blogu Glowup, ženy, ktorá používala vodu Panea Delta a následne krém Panea Alpha na svoje akné.

 Aplikácia Panea delta vody a následne Panea Alpha krému na ruky u klientky z Chorvátska.

Zloženie:  aqua (thermal water), benzyl alcohol, dehydroacetic acid

UPOZORNENIE: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a ústnou sliznicou. V prípade podráždenia prestaňte používať.

Alergény: Neužívajte pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek.

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Chorvátsko