Produkty
Naša ponuka
Stromček šťastia - L2 - krištáľ 22 - 24cm

Hodnotilo 0 ľudí

ID: 9886

Stromček šťastia - L2 - krištáľ 22 - 24cm

28,20 € s DPH
Jednotková cena 282,00 € / kg
Tovar momentálne nie je skladom
form-watchdog Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný

Popis Produktu

Stromček šťastia s krištáľom

Krištáľ je kameň kameňov, svetlo samo, zhmotnená dúha. Krištáľ čistí auru, v dlaňových čakrách odstraňuje blokády a nabíja novou energiou. Má schopnosť meniť negatívnu energiu na pozitívnu. Pomáha odstraňovať karmické záťaže a harmonizuje medziľudské vzťahy. Je univerzálnym prostriedkom na všetky ťažkosti a choroby. Pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, srdca, krvného obehu, plúc a zažívacieho ústrojenstva. Pomáha pri, nevoľnosti a závratoch., bolestiach hlavy a migréne. V domácnosti sa používa na harmonizovanie priestoru a odrušovanie geopatogénnych zón.

Použitie vo Feng shui

Stromček šťastia ako symbol bohatstva a hojnsti môžete umiestniť do zóny bohatstva. Na umocnenie môžete k nemu priviazať čínske mince zviazané červenou stužkou.

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie.

Stromček zkrištáľu dobíja miesto energiou a oživuje priestor.  Je vhodný do sektorov, ktoré potrebujete prežiariť energiou, napríklad aj do tmavších a mdlých častí vášho domu. Môžete s ním energeticky oživiť priestor chodby, predsiene, či oživiť prúdenie energie na schodisku.

Krištáľ stelesňuje element vody a preto je vhodné stromček umiestniť tiež do sektoru cesta, životná púť, kde vnesie svetlo a energiu do vašich životných plánov a túžob. 

Astrologické priradenie: 

Blíženci, Lev, kozorožec, Vodnár

Blíženci - vedie všestranných Blížencov k poznaniu nedelenej celistvosti. Vďaka tomu môžu pochopiť rozmanitosť všetkého živého ako súhru jednoty a predávať toto poznanie ako aj radosť z nej ostatnýcm ľuďom. 

Lev - Krištáľ umožňuje Levom prejsť cez hranice individuálneho Ja a čístí ich motiváciu, takže môžu ako slnko dávať životu rovnomerné teplo a svetlo. 

Kozorožec - Podporuje v Kozorožcovi jeho skrytú schopnosť meditácie a zahľadení sa do vlastného vnútra a dáva jeho bytosti vyrásť d najvyššej jasnosti. Uvoľňuje jeho strnulé štruktúry a pomáha mu, aby sa sám stal krištáľom, ktorý prijíma a predáva ďalej sily svetla. 

Recenzie produktu

Dajte nám vedieť, ako sa vám produkt osvedčil. Hodnotenie môžete napísať, keď sa prihlásite ako registrovaný používateľ.

Opýtajte sa v našej zdravotnej poradni

Ak chcete o produkte zistiť viac, oslovte odborníkov v našej zdravotnej poradni. Klásť otázky môžete po prihlásení ako registrovaný používateľ.

Otázky zodpovie tím odborníkov
Odpovede poskytneme do 48 hodín
Poradňa funguje úplne zadarmo
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní