Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka

Stromčeky šťastia

Stromčeky šťastia sa používajú v rámci feng-shui hlavne na pritiahnutie šťastia, hojnosti a bohatsva. Stromček s osobným kameňom, ktorý vám padol najviac do oka a je vám sympatický, umiestnite do sektoru bohatstva vo vašom byte, alebo na pracovnom stole v rohu bohatstva. Na podporu účinku, môžete priviazať na osobný stromček tri čínske mince previazané červenou stužkou, prípadne červené vrecúško, alebo obálku s mincou vo vnútri. Červená farba umocňuje a priťahuje energiu.

Čítať viac

Stromček šťastia môžete umiestniť tiež do sektoru rodiny a zdravia, kde bude podporovať stabilitu a súdržnosť v rodine. Strom ako symbol ochrany a istoty predstavuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu.

Stromčeky šťastia môžete využívať aj terapeuticky a to tak, že ho za konkrétnym účelom umiestnite na pracovný stôl, nočný stolík, alebo na miesto kde sa často zdržujete, kde bude liečivo vplývať na vašu auru. Napríklad v kuchyni, v obyvačke na mieste kde relaxujete, meditujete a tak ďalej. Kameň si vyberajte intuitívne podľa sympatií, alebo podľa účinkov a pôsobenia konkrétneho kameňa, ktoré sú uvedené pri danom stromčeku šťastia.

Ak chcete stromček šťastia darovať, môžete vyberať intuitívne podľa kameňa ktorý vám najviac ladí k danému človeku, alebo vyberajte podľa účinkov kameňa, čo danému priateľovi chýba, alebo potrebuje posilniť. Ako ďalšiou pomôckou vám bude astrologické zaradenie, ktoré je prispôsobené charakteru znamenia a sklonom k určitým povahovým rysom, alebo ochoreniam.

V každom prípade stromček šťastia urobí radosť vám i vašim priateľom, rozjasní a oživý každý priestor vo vašom dome a postará sa o vašu pohodu a príjemnú atmosféru. 

Skryť

Stromček šťastia - B1 - ruženín 15 - 17cm

Prebúdza pocit nežnosti, jemnosti, priateľstva

16,90 €
Nedostupný

Stromček šťastia - B1 - krištáľ 15 - 17cm

Krištáľ je kameň kameňov, svetlo samo, zhmotnená...

16,90 €
Nedostupný

Stromček šťastia - B2 - ruženín 17 - 19cm

Prebúdza pocit nežnosti, jemnosti, priateľstva...

Stromček šťastia - B1 - karneol15 - 17cm

Vedie k vedomému prežívaniu každého okamihu života.

Stromček šťastia - B2 - tyrkys 17 - 19cm

Podporuje vôľu, cieľavedomosť, duševnú a citovú 

23,50 €
Nedostupný

Stromček šťastia - B1 - avanturín 15 - 17cm

Spája sa s liečivou silou matky prírody

Stromček šťastia - BO - amber13 - 15cm

Jantár je kameň meditácie a rozjímania.

Stromček šťastia - RO - tigrie oko 6cm

Dá vám schopnosť zahľadieť sa do seba a uvidieť...

Stromček šťastia - L2 - karneol 22 - 24cm

Vedie k vedomému prežívaniu každého okamihu života

Stromček šťastia - RO - karneol 6cm

Vedie k vedomému prežívaniu každého okamihu života