Produkty
Stromček šťastia - S - ametyst 9cm

Hodnotilo 0 ľudí

ID: 8935

Stromček šťastia - S - ametyst 9cm

9,90 € s DPH
Jednotková cena 99,00 € / kg
Tovar momentálne nie je skladom
form-watchdog Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný

Popis Produktu

Stromček šťastia s ametystom

Ametyst je kameň duchovnej čistoty a meditácie, je symbolom premeny, inšpirácie a intuície. Je mostom medzi nebom a zemou. Smeruje od materiálneho sveta k vyšším duchovným formám života, umožňuje prístup k iným dimenziám bytia. Jeho energia prebúdza vôľu, odhodlanie a odvahu opustiť staré návyky a nahradiť ich lepšími. Zaháňa hnev, strach, negatívne vlastnosti, zmierňuje žiaľ, znižuje duševné napätie, upokojuje spánok. Je vhodný pri neurózach a halucináciách. Pôsobí proti bolestiam akéhokoľvek druhu vo fyzickej aj citovej oblasti. V domácnosti sa používa na odrušovanie geopatogénných zón a harmonizáciu priestoru.

Použitie vo Feng shui

Stromček šťastia ako symbol bohatstva a hojnsti môžete umiestniť do zóny bohatstva. Na umocnenie môžete k nemu priviazať čínske mince zviazané červenou stužkou. 

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie. Stromček s ametystom prináša do domácnosti kľud a mier.

Ako meditačný kameň ho môžete umiestniť do zóny duchovna. Ametyst je ochráncom duše a zvyšuje životnú silu.

Postavený na pracovnom stole bráni útokom na psychiku, ktoré by na nás mohli byť nasmerované. Tiež pomáha chrániť pred stresom a v neposlednej rade pomáha chrániť pred elektro smogom vyžarovaným z počítačov a mobilných telefónov.

Na nočnom stolíku pomáha pri poruchách zaspávania. 

Astrologické priradenie:

Baran, Panna, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby

Baran - Je to veľmi vhodný doplňujúci kameň pre ľudí narodených v znamení Barana. Spája jeho ohnivú energiu s duchovnou inšpiráciou. Tým môže otvoiť duchovné stránky jeho bytosti a zabezpečiť aby sa prejavili aj v jeho činoch.

Panna - u Panny podporuje schopnosť nesebeckej služby, ktorá je jej vlastná. Prehlbuje v nej rozpoznanie účinku všeobijímajúcej sily, ktorá je obsiahnutá v detajlných formách životných prejavov.

Strelec - Aktívnu energiu Strelca dopĺňa silou, ktorá pramení z vnútorného kľudu. Naľaďuje ho na energie prírody a dáva mu rozpoznať psychické sily, ktoré pôsobia spoza všetkých javov. 

Ryby - Nastoluje ideálnu harmóniu s energiou Rýb. Zvyšuje ich vnímavosť voči spirituálnym skúsenostiam, dodáva im dôveru v ich najvnútornejšie Ja a pomáha ich doviesť k dokonalosti.

Recenzie produktu

Dajte nám vedieť, ako sa vám produkt osvedčil. Hodnotenie môžete napísať, keď sa prihlásite ako registrovaný používateľ.

Opýtajte sa v našej zdravotnej poradni

Ak chcete o produkte zistiť viac, oslovte odborníkov v našej zdravotnej poradni. Klásť otázky môžete po prihlásení ako registrovaný používateľ.

Otázky zodpovie tím odborníkov
Odpovede poskytneme do 48 hodín
Poradňa funguje úplne zadarmo
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní