Produkty

Telové a ušné sviečky

Čítať viac
Dutá  sviečka TÁDÉ s včelím voskom na detoxikáciu organizmu 


Pôvod sviečky:
Starodávne národy prišli na to, že ak v ceste prúdenia energie vznikne prekážka, táto blokáda nám spôsobuje bolesť.Sviečka pomôže k uvolneniu a obnoveniu toku energie.Sviečky kedysi vyrábali z kôry alebo z tých liečivých rastlín, ktoré tlmia bolesť. Neskoršie prišli na to, že ak textilnú sviečku ponoria do včelieho vosku, horenie bude oveľa pomalšie a rovnomernejšie a aj účinok bude väčší.

Sviečka TÁDÉ je medicínska pomôcka, ktorá pri priložení na telo vytvorením podtlaku vytiahne negatívnu energiu a zlikviduje blokádu v danom priestore. 

Sviečku zapálime na hornom, širšom okraji. Vnútorný priestor sa vyplní dymom a vytvorí podtlak. Podtlak, a takto vytvorená ťahová sila pretlačí dym cez pokožku do podkožného tkaniva, aby tam účinná látka naviazala na seba hnisavý odpad, vytiahnuc ho na stenu sviečky. Veľkou prednosťou tejto starovekej liečebnej metódy je, že aj zastaralé a zaschnuté usadeniny rozpustí a vytiahne na steny sviečky. 

Pri liečení je potrebné súčasne previesť očistný postup aj na duševnej úrovni, pretože ochorenia sú väčšinou duševného pôvodu. TÁDÉ sviečka odstraňuje z našeho tela blokády, vytvára cestu na odstránenie nahromadených škodlivín a v konečnom dôsledku očistí ducha. 

Sviečky TÁDÉ sú zhotovené zo zvinutej bavlnenéj tkaniny, napustenej včelím voskom a kurkumou (žlté zafarbenie), ktorá má protizápalové účinky.

Skryť
Telová sviečka

Sviečka TÁDÉ® je vyrobená z bavlny,včelieho

Ušná sviečka

Aplikáciu sviečky s včelím voskom TÁDÉ® v ušiach

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní