Produkty
Naša ponuka
Thesaurum templaris 700ml templársky bylinný likér

Hodnotili 4 ľudia

ID: 18695

Thesaurum templaris 700ml templársky bylinný likér

98,00 € s DPH
Jednotková cena 140,00 € / l
Tovar momentálne nie je skladom
form-watchdog Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný

Popis Produktu

Thesaurum teplaris v latinčine znamená Poklad templárov a je originálny bylinný likér templárskych rytierov. Prinášame Vám ho ako prví na svete, keď sme dostali povolenie a receptúru na výrobu tohoto bylinkového likéru od templárskeho Veľmajstra.

Templári a pokračovatelia templárov tento elixír používali stáročia len v svojej komunite. Pred piatimi rokmi sme dostali súhlas, aby bol prístupný všetkým ľuďom. Po dlhoročnej práci dolaďovania technológie výroby, aby bola zachovaná originálna receptúra, sme na jeseň minulého roka rozbehli predsériovú výrobu.

Vtedy sme absolútne netušili, aká ťažká doba príde. Templári nám ho vtedy odovzdali s myšlienkou:

Chceme, aby sa chorí stali zdravými a zdraví by nemali ochorieť. S týmto zámerom dnes oživujeme takmer zabudnutý Teplársky poklad v rôznych podobách.

Až teraz začíname tušiť, čo sme získali...

Viac info nájdete v našom článku "Thesaurum templaris, bylinkový likér templárskych rytierov pre zdravie nás všetkých"

Keď sa pozrieme na tento bylinkový likér z hľadiska moderného bylinkárstva, môžeme ho odporučiť pre:

- posilnenie všetkých orgánov
- silu, odolnosť a vitalitu,
- pri oslabenej imunite,
- pri problémoch s tráviacim traktom,
- pri cestovaní na dovolenky,
- pri ťažkých chorobách.

Tu Vám prinášame legendu o starodávnom templárskom elixíri:

Bertrand de Blanquefort bol šiestym Veľmajstrom Rádu Templárov. Bertrand bol najmladším synom Godfreya de Blanquefort, rytiera z vojvodstva Guyenne. V októbri 1156 bol Bertrand de Blanquefort zvolený za Veľmajstra Rádu Templárov. Na začiatku svojho funkčného obdobia viedol Bertrand Templárov na strane kráľa Balduina III., kráľa Jeruzalemského v boji proti Nur ad-Dinovi, synovi Imád-ad-Dína Zengiho, správcu Mosulu a Aleppa. V tejto bitke pri Baniase, na rieke Jordán, na mieste zvanom Jakubov brod, bol 19. júla 1157 kráľ Balduin III porazený. Bertrand bol spolu so svojimi rytiermi a tiež s takmer  300 svetskými rytiermi zajatý.
Strávil tri roky v žalári v Aleppo (Sýria). Bol prepustený v rámci podpísanej mierovej zmluvy medzi byzantským cisárom Manuelom I Komnenusom a Nur ad-Din spolu so 6,000 ďalšími kresťanskými väzňami. Po svojom návrate z bojových výprav bol Bertrand ťažko chorý a trpel rôznymi bolesťami. Požiadal teda jedného zo svojich rádových bratov, mnícha, aby mu dal liek. Brat Johannes aj pripravil liečivý nápoj pre svojho Veľmajstra. Krátko po vypití sa Bertrand rýchlo zotavil a opäť dosiahol svoje pôvodné zdravie. Krátko po smrti Veľmajstra zomrel aj brat Johannes.
Nikto si už nepamätal tajomný elixír, keďže recept šiel do knižnice aj s ostatnými a ostal ukrytý v knihe. Po oficiálnom rozpustení Rádu Templárov, knihy zmizli na rôznych miestach. Neskôr tajní pokračovatelia Rádu Tempárov objavili zmiznutú knihu aj recept brata Johannesa a odvtedy používali túto receptúru len pre seba.

Osud ale rozhodol o tom, že práve teraz nastal čas na uvedenie tohoto bylinného pokladu Templárov medzi všetkých ľudí.

To je odkaz a dar pokračovateľov Templárov dnešnej dobe.

Chceme, aby sa chorí stali zdravými a zdraví by nemali ochorieť. S týmto zámerom dnes oživujeme takmer zabudnutý Teplársky poklad v rôznych podobách.

Pri výrobe tohoto likéru sú starostlivo vyberané jednotlivé organické zložky receptúry a exaktne dodržiavaná výrobná špecifikácia brata Johannesa.

Toto je zaručené teplárskou pečaťou Veľmajstra.

Thesaurum templaris (v latinčine znamená POKLAD TEMPLÁROV) je originálna receptúra bylinného elixíru brata Johanessa z roku 1167

  • Prvýkrát v histórii pre všetkých ľudí
  • Dar pokračovateľov Templárov dnešnej dobe.
  • Thesaurum Templaris je jeden z unikátnych templárskych pokladov.
  • Patril k niekoľkým bylinným elixírom, ktoré sa používali na rôzne účely.

Tento starostlivo namiešaný bylinný likér bratom Johannesom popíjali rytieri Krista počas celého dňa vo veľmi malých dávkach,
aby ich imunitný systém pracoval správne a aby posilnil všetky vnútorné orgány.

Odporúčanie: 2 x denne pól likérového poháru (1cl) nalačno alebo 2cl navečer. 

Zloženie: kvalitný ovocný odležaný destilát a tajná receptúra z množstva liečivých rastlín na povzbudenie tela i ducha. Sladené.

Obsah alkoholu: 38%

Dátum spotreby: na obale

Recenzie produktu

Dajte nám vedieť, ako sa vám produkt osvedčil. Hodnotenie môžete napísať, keď sa prihlásite ako registrovaný používateľ.

Opýtajte sa v našej zdravotnej poradni

Ak chcete o produkte zistiť viac, oslovte odborníkov v našej zdravotnej poradni. Klásť otázky môžete po prihlásení ako registrovaný používateľ.

Otázky zodpovie tím odborníkov
Odpovede poskytneme do 48 hodín
Poradňa funguje úplne zadarmo