Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Včelí peľ horský BIO 225g Hoyer

Včelí peľ horský BIO 225g Hoyer

(Hodnotilo 29 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Hoyer Expedičná hmotnosť 0.300 kg Jednotková cena 46,33 € / kg Mám otázku k produktu
13,90 € s DPH
O produkte

Ponúkame Vám špičkový BIO horský peľ z vysokohorských oblastí, kde včely zbierajú peľ na lúkach bez dosahu chemikálií.

HOYER organický kvetový peľ je zberaný z vybraných kolónií horských včelárov, ktorí pracujú podľa prísnych pravidiel, nariadení EÚ o ekologickom včelárstve.

Pôvodná a rozmanitá fauna týchto krajín, dáva mu jeho charakteristickú chuť a preto je tento peľ tak cenný.

Peľ, to sú originálne substancie života, druh energie pre telo a po stáročia prírodný produkt. Starostlivé sušenie a balenie zachovávajú tomuto peľu čerstvosť a rozvíjajú plnú silu ich bioaktívnych metabolitov.

Kombinácia prírodných živín skladajúcich sa z vysoko kvalitného rastlinného proteínu významne prispievajú k obohateniu Vašej každodennej potravy.

 

Cena: len 4,44€/100g

Včelí peľ vzniká spracovaním peľových zrniek z vyšších rastlín. Včely ich zbierajú a nosia do úľa na tretom páre nôh v košíčku ako peľovú obnôžku. Pri zbere a počas tvorby obnôžky pridávajú k peľovým zrnkám výlučky svojich žliaz, čím sa menia jeho vlastnosti a zloženie.

Po zbere ho včela - lietavka prenechá na spracovanie včelám - mladuškám, tie peľ vrstvia do buniek plástov, utláčajú ho a po naplnení buniek do 2/3 ho zalejú vrstvičkou medu.

Takto spracovaný peľ je pripravený na konzumáciu včelej populácie, aj preto sa často označuje ako „včelí chlieb“.

Včelí peľ je mimoriadny produkt živej prírody.

Včelí peľ sa odporúča úplne multispektrálne pri množstve zdravotných problémov, ale najmä:  pri úbytku životných síl, pri chudokrvnosti z nedostatku železa, pri chorobách pečene, obličiek, prostaty, žalúdka, čriev, pečene, žlčníka, štítnej žľazy, pri mentálnej anorexii a celkovej podvýžive.

Taktiež sa odporúča pri problémoch psychiky, rozrušených nervoch, napätí, pri potlačení rastu mikróbov, pri podpornej liečbe u rekonvalescentov po ťažkých chorobách, operáciách, pri udržaní dobrej fyzickej i duševnej kondície a pamäti, pri ochoreniach kože, pri odstránení pocitu únavy a vyčerpania.

Návod na použitie: Peľ buď dobre rozhrýzte alebo dajte do mlieka, jogurtu, ovocnej šťavy, obilných kaší, smoothies. Včelí peľ tvorí cenný prírastok do Vašej každodennej stravy.

Nevyhnutný najmä v čase rôznych diét a detoxikácií.

výhodná kúpa

Včelí peľ horský BIO 225g Hoyer 13,90 €
Propolis surový 20g 4,90 €
Medová masť s propolisom 20g 4,70 €
Spolu 23,50 €