Dychacie cesty - stafylokok - pokračovanie v liečbe

Dobrý deň prajem pani Mgr. Podhorná,

V prvom rade mi dovoľte, aby som sa Vám z celého srdca poďakovala za navrhnutie Vašej liečby pre môj daný problém.

Tinktúry mi už pomaly dochádzajú, preto sa Vás chcem opýtať, ako pokračovať ďalej v liečbe. Dole Vám preposieľam aj našu predošlú komunikáciu, aby ste vedeli, o čom sme sa bavili.

Okrem toho, že sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za zlepšenie môjho stavu a vyjadrenie úcty k Vašej odbornosti, Vás chcem aj informovať o priebehu mojej liečby, teda aké príznaky som mala a aj mám, a či sú teda normálne pri tejto liečbe.

V prvom rade musím povedať, že po celý čas od kedy beriem tie tinktúry vykašliavam vždy ráno a večer neuveriteľne toho veľa. Zo začiatku to boli tie škaredé zeleno-žlté hlieny, teraz už len občas, ale hlavne mávam len už biele a to každý boží deň. Zo začiatku som nemohla ani dýchať nosom, ale napriek tomu mi nešla žiadna nádcha, len som musela vykašliavať. Teraz už mi to trošku poľavilo aj z nosa. Okrem toho musím povedať, že vždy keď som prešla na nový typ bylinky, tak ma neuveriteľne bolela hlava asi 3 dni, potom to prestalo. Neviem, či je to normálny stav, alebo prejav? Taktiež som pociťovala veľké bolesti v celých pľúcach, až také nepríjemné pichanie, ktoré mi pripadalo, že keď mi to prečistili tie bylinky vymizlo. Okrem toho sa mi zničoho nič objavilo počas liečby zápal močového mechúra, čo mi bolo veľmi čudné, pretože si dávam na seba pozor, teplo sa obliekam, ale napriek tomu aj tak. Neviem prečo sa mi tieto zápaly močového mechúra stále opakujú, ale čítala som, že to môže byť aj z toho stafylokoka. Okrem toho, je mi to také blbé písať, ale chcela by som vedieť, či je normálne, že na nohavičkách sa mi objavujú také ako červené malé bodky spolu s takým trošku žltým výtokom. Všimla som si, že sa mi to objavilo, keď som začala brať hrab a aj pri topole. V tom topole, keď pozerám sú také plávajúce červené bodky, môže byť, že mi to telo vyplavuje? Taktiež musím podotknúť, že po začatí topoľa som neustále vyhádzaná okolo nosa - také červené bodky, až také biele šupinky, ktoré ma občas svrbia. To isté mám aj na tvári v oblasti brady, čela, na lícach, ale najviac na brade - červené pupáčiky, ktoré ma občas tiež svrbia. Keď som bola v puberte tieto problémy som mala okolo nosa a riešili mi to dusíkom. Potom mi to zmizlo a odvtedy som to už nemala. Vtedy mi len vraveli, že som alergická na čokoládu, citrusy, kapustu a proste kyslé veci. Tak neviem, či mi to tie bylinky teraz preliečujú, alebo čo?

Okrem toho, by som sa chcela spýtať, či všetok tento môj stav môže mať niečo spoločne s tou chorobou. Dosť často ma bolieva hlava, aj som bola na CT, nič mi nezistili, len, že som migrenik. Okrem toho mávam dosť kolísavý tlak a máme to aj v rodine. Neviem, či tie veci spolu súvisia, ale píšem Vám to kvôli tomu, aby ste vedeli celkovo o mojom zdravotnom stave.

Taktiež by som sa chcela spýtať, či pozbieraný rakytník - jeho plody, alebo v inej forme môžem zároveň užívať s inými tinktúrami, ktoré užívam. Lebo sa stále cítim taká unavená, som študentka a keď som brala ten rakytník mi to dosť dodávalo silu a energiu.

Tak toto by asi bolo zatiaľ všetko z mojej strany.

Teším sa veľmi na Vašu odpoveď a želám aj Vám veľa zdravia a nech pomôžete ešte veľa ľuďom, ktorý to v tejto uponáhlanej dobe potrebujú.

S pozdravom

____________________
Dobry den prajem,

Chcela by som sa spytat, ako spravne liecit stafylokoka? Minuly rok v decembri mi zacali problemy so suchym kaslom, preliecili ma viacerymi atb a zistili mi aj nakoniec ze mam alergiu na roztoce. Stale mi to neprestavalo, tak mi potom robili este sputum a zistili ze mam stafylokoka. Predpisali mi atb - dalacin 300 mg po ktorych som bola za par dni vyhadzana a stanovili mi diagnozu, ze som alergicka na toto atb a podobne atb. Aj plucna doktorka mi povedala, ze stafylokoka sa tak lahko nezbavim, je rezistentny voci atb a budem ho mat natrvalo v krvi. Tak som sa na lekarov pravdupovediac vykaslala a zacala som hladat nejake byliny na nete. Zistila som, ze pri stafylokokovi je problem hlavne s imunitou, tak som zacala brat rakytnik rešetliakovity, ktory ma dost posilnil, ale tie zapaly v plucach mi neustupili. Neskor som nasla bylinku Kapucinka väčšia, ktoru teraz beriem 21 dni a vyrazne mi pomohla pri vykašliavani aj tych najviac zapalenych zlto-zelenych hlienov. Balenie mi uz konci, ale predsa sa mi zda, ze to este stale neni ono. Preto by som sa chcela obratit na Vas a spytat sa, co by ste mi poradili, ci mam uzivat este dalej jedno balenie kapucinky väčšej, alebo skusit nieco ine? Neviem koľko sa tato bylina moze dlho uzivat? Toto moje balenie malo 50 ml. Mozte mi prosim Vas pomoct vyriesit moj problem. Dakujem velmi pekne za odpoved.

Mgr. Jarmila Podhorná21.09.2009 o 19:57
Dobrý den vám přeji.
Zbavit organismus nejen stafylokoka , ale jakékoliv bakterie, parazitu či viru není záležitost krátkodobá, vždy je třeba čistit delší dobu a i s přestávkami. Určitě jste postupovala moc dobře a je třeba i myslet na imunitu, která pokud správně funguje by měla organismus varovat a tyto parazity z těla nechat vyloučit.
Doporučuji zkusit užívat komplexnějí kúru, která je složena z několika bylinných a pupenových výtažka a potom pokračovat po využití ještě jednou kúrou další, tu vám pak sestavím. Poté udělat pauzu 14 dnů až dva měsíce, podle toho jak se budete cítit a opět organismus pročistit. Kúra by obsahovala žampion T45, lichořeřišnice T21, česnek T4, grep T11, habr P14 a topol P46. Současně užívat žampion, lichořeřišnice, česnek a grep. Jak doužíváte grep vezmete místo něho habr a pokračujete s ostatními, po využití habru vezmete topol a vše postupně doužívat. Pak napište. Hezký den a nashledanou
advaita01.10.2009 o 10:04

Dobry den prajem,

Len som sa Vam chcela velmi pekne podakovat za vasu odpoved. Vyskusam to a urcite sa Vam potom ozvem.
Mgr. Jarmila Podhorná23.11.2009 o 7:34
Dobrý den přeji, srdečně zdravím a děkuji za popis. Je to třeba. Ale všechno co popisujete je jen známka toho, že opravdu máte organismus parazity napadený a bude chvíli trvat než se to vše zlepší. Všechny projevy k tomu patří, přechodné zhoršení stavu a zvláště pak těch potíží, kterými trpíte (jako např. migrény). Paraziti se brání a vypouští toxické látky. Je třeba organismus čistit a posilovat zároveň. Snažit se popíjet tekutiny a dál užívat výtažky. Můžete určitě kombinovat i s rakytníkem. Doporučuji zopakovat to co jste měla. Pak 14 dnů pauza a napište. Přeji hodně zdraví a těším se nashledanou
advaita23.11.2009 o 10:47
Dobrý deň prajem,

Ešte by som sa Vás chcela opýtať, či tie tinktúry treba nejako striktne brať. Myslím tým pred jedlom alebo po jedle? Či je to presne dané časovým rozmedzím? Taktiež by ma zaujímalo, či sa mám vyvarovať nejakej strave alebo naopak zvýšiť nejaký typ stravy v mojom jedálničku.

Ďakujem ešte raz za odpoveď a želám príjemný a úspešný deň.

S pozdravom

Dobry den prajem,

Kedze som dokoncila liecbu s Vami odporucanymi bylinkami, chcem sa na Vas obratit ako pokracovat dalej.

Liecba mi pomohla a priznaky sa mi zmiernili. Flaky okolo nosa mas este stale ale uz iba troska. Migrenu obcas este tiez mavam. Ale co ma najviac trapi je, ze mi opat zacal suchy kasel, ktory nie je az taky zachvatovy ako predtym, ale ma stale skriabe v hrdle a nuti ma to kaslat hlavne navecer. Trosku aj vykasliavam biele a zelene hlieny.

Neviem fakt, ci to je neustaly proces a nikdy sa toho nezbavim, alebo to chce este fakt cas, kym mi to este prejde.

Plucnej som este nebola ohladom dalsich testov na stafylokoka, cakala som az doberiem tinktury a ako sa to vyvinie. Tak neviem, ci mam za nou zajst, alebo mi este skusite nieco navrhnut. Neviem fakt, co uz s tym treba robit...

Dakujem vopred za odpoved a ostavam s pozdravom
Lýdia
1557 1 24.2.2010
asdasd (admin)
1.3.2010 8:13
Dobrý den, naprosto vás chápu, že vás to trápí a zdá se to být nekonečný kolotoč, ale musíte věřit tomu, že organismus je složitý mechanismus a tím , že se snažíte bylinkami jej čistit a hlavně harmonizovat v jeho přirozených funkcích děláte pro sebe dost. I když to zatím nepociťujete. Bylinky nejsou léky, jde opravdu o dlouhodobý proces, kdy se jedno k druhém postupně vylepšuje. Určitě to lze zkombinovat i s klasickou léčbou.
Doporučuji vám pokračovat a užívat měsíček T26, červené lapacho T3, respiro T52, olše P36. Po využití olše vezmete modřín P33 a po modřínu ještě stop-kok PG61. Vše postupně doužívat a udělejte minimální pauzu 14 dnů. Potom opět pokračovat a můžete zopakovat kúru první, Hodně zdraví a nashledanou Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní