Pankreas, žlčové cesty...

Dobrý deň, veľmi pekne Vás prosím o radu, čo mi môže pomôcť v mojich zdravotných problémoch.Po odstránení žlčníka a čistení žlčovodov sa mi podráždil pankreas.Či to bol zápal pankreasu neviem, v zdravotnej dokumentácii to nemám ale zápalové hodnoty boli 280 a stále mám držať pankreatickú dietu.Po operácii sa istilo že žlč stále neodteká tak mi dali do žlčovodu sten.Ten som bola tento týždeň dať vybrať na ERCP.Zas som dostala teploty a silné bolesti - podráždil sa pankreas, žlčovod ostal zdeformovaný a zúžený.Z nemocnice ma zas nabalili liekmi, ale beriem niektoré z nich už 3/4 roka a už sa cítim z vnútra viac špinavá ako liečená.Chcem skúsiť niečo iné ako lieky na predpis, ktoré mi ani neviem či vôbec pomohli.
Veľmi pekne Vás prosím o skorú odpoveď a radu čo môžem namiesto tých liekov.
Mám ich na ochranu žalúdka (Helicid), na poškodenú pečeň (Lagosu , z upchatého žlčovodu som dostala v októbri žltačku, Pangrol k jedlu, Ursosan na riedenie žlče keďže je žlčovod stále zúžený, )Okrem problémov s pečeňou, pankreasom a žlčovodmi si pichám od septembra injekcie na riedenie krvi-opakovane dostávam trombózu a tiež od septembra užívam Euthyrox na štítnu žľazu.
Veľmi pekne Vás prosím o čo najskoršiu odpoveď, už nechcem brať lieky ktoré som poznala do teraz, chcem skúsiť a veriť že príroda je schopná mi pomôcť.
Marianna
16133 4 5.5.2012
Marianna
10.5.2012 6:41
Ešte Vám napíšem čo užívam zatiaľ: Matuzalem 2x1, Zeolit, jaterní čaj od Grešíka, dračiu krv 3x3kvapky.
asdasd (admin)
10.5.2012 7:29
Dobrý den,
pro začátek vám doporučuji užívat kúru, která obsahuje jednotlivé lahvičky:

Penízovka T35, Ostropestřec T30, Grep T11, Líska P29, aronie P11

současně užívejte penízovku, ostropestřec, grep, po využití grepu vezměte lísku a pokračujte v užívání s penízovkou a ostropestřecem (pokud vám dojdou tak bez nich), po využití lísky vezměte nakonec aronii a doužívat.
Po skončení poslední lahvičky pak napište aktuální stav, případné změny a reakce a já vám pak sestavím kúru další. Chce to rozhodně čas a dlouhodobější užívání. Můžete pak napsat přímo na e-mail j.podhorna@seznam.cz . Objednávat můžete na těchto stránkách. Hezký den a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Michal
17.11.2014 3:56
Dobrý deň, som po operácii žlčníka a následne aj po operácii žlčovodov, ktoré som mal poranené pri operácii žlčníka. Následne sa mi žlčovody zúžili a robili mi ERCP. Užívam Ursosan na riedenie žlče, ale stále mám problémy, konkrétne sa mi vracia teplota a zimnica. Poradte mi s nejakou liečbou. Ďakujem.
admin
20.11.2014 11:27
Dobrý den, doporučuji Vám současně užívat ostropestřec T30, pýr T34, jasan P16, po využití P16 vezmete rozmarýn P39, po doužívaní P39 budete brát jalovec P15. Hodně zdraví přeje Mgr. J. Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní