Ureaplazma - neúspešná liečba

Dobrý večer, chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom môjho pol ročného problému- ureaplaziem. Boli mi zistené v októbri minulého roka s nasadenou liečbou Medofloxin a Polygynax. Liečba úšpešná nebola. Opäť mi pani doktorka predpísala túto istú kombináciu liekov. Na kontrolných steroch mi vyšla ureaplazma opäť pozitívna a že už mám aj zápal krčka maternice (symptómy som nepociťovala ani pri ureaplazme ani pri tomto zápale). Predpísala mi Macmiror tbl. aj globule a následne na to som mala užívať Klacid tbl. a Polygynax. Myslela som si že po takomto množstve liekov to už prejde ale výtok mi potvrdil že to tam stále je. Ako posledná možnosť nám padol Doxyhexal na 20 dní. Problém je v tom že mám 14deň užívania a ten typický ureaplazmový výtok je stále prítomný. Na záver chcem povedať že liečba bola dodržaná- žiadne vynechané dávky ani pohlavný styk. Za to ma velmi znepokojuje prečo sa ten stav nelepší. Partner bol na testy u urológa a vyšli mu negatívne výsledky v moči aj v ejakuláte. Zhadzovala som to ešte na oslabenú imunitu- objednala som sa imunologičke a testy mi vyšli v poriadku, teda žiadna oslabená imunita. Prosím Vás o radu ako by ste postupovali v mojom prípade. Ďakujem za odpoveď.
linda_789
8874 3 11.4.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
12.4.2022 20:51

Dobrý deň, ureoplazma postihuje celý urogenitálny trakt, je to mimoriadne odolná baktéria, preto potrebujete komplexný postup a taktiež aby aj partner urobil určité kroky, vysvetlím neskôr. Najčastejšie bylinky kombinujeme s antibiotikami, Odporúčame nasadiť a súčasne užívať  plamienku T35,  cesnak T4, grep T11 a stop kok PG60  - užívať 3x denne všetko spolu.

  1. Počas celej liečby odporúčam užívať tento vitamínový komplex -  lipozomálny vitamín C + Zn +D3– je lipozomálny a tým pádom má mimoriadne vysokú vstrebateľnosť.
  2. Po využívaní štartovacích dezinfenkčných bylín si nasaďte Topoľ P46  + chlamysan forte SV9 a s hodinovým odstupom orech čierny s betaglukánom PG38. Keď dôjde chlamysan forte, nahraďte ho tinktúrou Parazin SV15, ktorú treba užívať spolu s predchádzajúcimi tinktúrami. Všetko sa užíva 3x denne. Na celú kúru budete potrebovať : 2x Topoľ P46, 1x chamysan forte, 1x Parazin, 2x orech čierny s betaglukánom.
  3. Ku kúre nasaďte  špeciálne raw probiotiká vaginal care,  aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo. Ak budú súčasne antb. , probiotiká užívať čo najďalej od antb. Po využívaní vaginálnych probiotík pokračujte v užívaní raw probiotík pre ženy na močové cesty. 
  4. Zvonku môžete na genitálie večer nastriekať aj koloidné striebro 25 ppm. Máme s ním veľmi dobré skúsenosti pri ženách s Vašimi problémami. 
  5. Tiež môžete vyskúšať natierať si pošvu rakytníkovým olejom. Môžete si ho dať aj na tampón. 
  6. Na intímnu hygienu odporúčame hydrofilný olej fema. 
  7. V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si párkrát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis. Partner by si mal aj mimo eventuálny sex robiť oplachy penisu takýmto ružovým roztokom aspoň 2x za týždeň až do Vášho vyliečenia.  Potom sa nám ozvite, či došlo k zlepšeniu. Prajeme veľa zdravia
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní