Produkty
Naša ponuka
Darjeeling First Flush Blend 50g - čierny čaj

Darjeeling First Flush Blend 50g - čierny čaj

(Hodnotilo 2 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca SannyTea spol. s.r.o. Expedičná hmotnosť 0.060 kg Jednotková cena 43,33 € / kg Mám otázku k produktu
2,60 € s DPH
O produkte

Darjeeling je najznámejšou čajovou oblasťou sveta. Je zmesou veľmi jemných vysokohorských čajov. Jemná chuť a vôňa robí tento čierny čaj takým obľúbeným.

 

Vzhľad lístkov mu vtláča jeho osobitný charakter. Ide o čierny čaj so zelenými končekmi, ktorý je štandardne vysokokvalitný.

 

Čierny čaj je plne fermentovaný čaj z čajovníka. Fermentácia čaju je prirodzený proces oxidácie, keď sa v čajových lístkoch za prítomnosti kyslíka mení charakter organických látok. Vďaka fermentácii sa zaujímavo menia vlastnosti čaju. Čierny Čaj nás povzbudí, dodá nám energiu a je vhodný do chladého počasia.

Príprava čierneho čaju: Jednu čajovú lyžičku čaju zalejeme 2,5 dcl vriacej vody, necháme 2-3 minúty lúhovať. Po precedení podávame. Čaj pripravený týmto spôsobom nezaťažuje srdce a krvný obeh. Ak čaj lúhujeme 5 minúť /dlhšie neodporúčame/, potom pripravený čaj sa odporúča pri problémoch s trávením a črevami (hnačkou).

výhodná kúpa

Darjeeling First Flush Blend 50g - čierny čaj 2,60 €
Darjeeling Second Flush - čierny čaj 2,30 €
Ruský karavánový 50g - čierny čaj 1,10 €
Spolu 6,00 €