Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Magický náramok Zdravia

Magický náramok Zdravia

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Mám otázku k produktu
7,77 € s DPH
O produkte

Magický náramok Zdravia z nefritu a krištáľu.

Náramok je z guličiek Nefritu a nalaserovaného krištáľu, ktorý vytvára úžasný efekt. Guličky sú priemeru cca 7 mm navlečených na gumičke.

Nefrit alebo Čínsky jadeit má pre číňanov mimoriadnu cenu, viac ako zlato . Podľa legendy predstavuje svetlo, vychádzajúce z posvätnej hory.

Horský krištáľ je kráľ kameňov, symbolizuje svetlo na Zemi a jeho očistnú, liečivú energiu. Je to kameň s multispektrálnym účinkom.

V tejto jedinečnej kombinácii nefrit s horským krištáľom mimoriadne aktivizujú liečivé sily organizmu a dodávajú pri liečení tú správnu "čerešničku na tortu" v liečivom procese.

Liečebné účinky jednotlivých kameňov:

Nefrit má hojivé a upokojujúce účinky na organizmus, stimuluje srdcovú činnosť, blahodárne pôsobí na celý organizmus. Nefrit znamená "oblička" - lieči choroby močových ciest, pomáha pri odvodňovaní, čistí telo od toxických látok, pri bolestiach hlavy môžeme nefritom masírovať spánky alebo si ho priložiť na spánky. 

Horský krištáľ

Krištáľ napĺňa telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou.

Čistí a lieči srdce a srdcovocievny systém, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt, škodlivín. Odporúča sa nosiť aj pri onkologických ochoreniach.

Krištáľ na náramku kvôli krásnemu efektu je nalaserovaný, preto ho neumývajte, aby nedošlo k poškodeniu tohoto krásneho efektu.

Náramok čistite tak, že ho na 24 dáte do soli a následne nabijete na slniečku.

výhodná kúpa

Magický náramok Zdravia 7,77 €
Magický náramok Harmónie 7,77 €
Magický náramok Lásky 7,77 €
Spolu 23,31 €