Kandidoza, infekcie

Dobrý deň,
má 23 rokov a asi 2 roky ma trápi opakujúca kandidóza alebo bakteriálna infekcia. Vyhýbam sa prílišnému umývaniu sa parfumovanými mydlami, či holeniu, jedeniu sladkého, vždy preliečujem aj partnera, avšak problémy sa dostavia opäť. Chcela by som sa spýtať na kúru alebo rastlinku, kt. by ma zbavila kandidózy.

Naposledy som sem prispievala príspevkom o nepravidelnej menštruácií a chcela by som len odporúčiť tinktúru z jarabiny vtáčej, kt. mi jž vyše pol roka udržuje pravidelnú menštruáciu, bez potreby kombinovať s inými tinktúrami.

Ďakujem vopred za odpoveď
Natália
1113 3 4.9.2015
admin
4.9.2015 9:09
Dobrý deň, sme radi, že sa Vám upravil Váš problém s nepravideľnou menštruáciou. Gemmoterapia je mimoriadne účinná na riešenie ženských problémov. Takže teraz si môžete vyskúšať kúru na kandidu. Odporúčame Vám vnútorne užívať plamienku T35, jarabinu T15, cesnak T4, nechtík T26 a orech americký P38, po orechu šišák  bajkalský P69 a po šišáku čiernu ríbezľu-malinu P10. Kúru si zopakujte 2-krát za sebou. Počas celej kúry je dôležité užívať T15, T4, T26 a T35, takže si ich priebežne dokupujte. bielizeň perte výlučne v mydlových orechoch, čiže vylúčte pranie v chemických prostriedkoch. Na intímnu hygienu používajte fema gel.  Ak by stále pretrvával problém, v lekárni si kúpte hypermangán, dajte do vody 2 zrniečka, dbajte, aby bola voda ružová, nie tmavá, aby Vám nespálilo sliznicu a robte sedacie kúpele. Taktiež je vhodný pre preliečenie partnera, ktorý si robí oplachy slabo ružovým roztokom z hypermanganu. Je to starý a účinný liek. Dodržiavajte správnu životosprávu, čiže naozaj sa vyhýbajte sladkým jedlám. Odporúčame zároveň preliečiť tráviaci gtrakt, čiže si do vody podľa návodu urobte befungin, je to extrakt z huby čaga, ktorý regeneruje celý tráviaci trakt. Kandida súvisí s trávením, takže je vhodné preliečiť aj tento problém. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Radka
5.9.2015 11:34
Dobry den, zaujal ma tento prispevok, pretoze dlho trpim podobnym problemom s candidou. Rada by som vyskusala vami navrhovanu kuru, len nerozumiem presne postupu. Vsetky vami vymenovane tinktury mozem uzivat naraz? v akych mnozstvach?
srdecne dakujem vopred za vasu odpoved. Laura
admin
6.9.2015 10:45
Dobrý deň, vnútorne súčasne užívate plamienku T35, jarabinu oskorušovú T15, cesnak T4, nechtík T26 a orech americký P38. Keď doužívate tinktúru s označením P38 namiesto nej budete užívať s ostatnými T-čkovými tinktúrami šišák bajkalský P69 a keď doužívate šišák opäť namiesto neho budete brať čiernu ríbezľu-malinu P10. Dávkovanie máteoznačené na fľaštičkách, P38, P69 a P10 užívate 1 kv. na kg hmotnosti 3-krát denne. Takže ak niekto váži 60 kg, berie 20 kv. ráno, 20 na obed a 20 večer.T-čkové tinktúry sa užívajú počas celej kúry, takže si ich priebežne dokupujte. To, čo som odporučila  v príspevku, čo sa týka hygieny a dodržiavaní základných pravidiel, platí aj pre Vás. Veľa zdravia a úspechov v liečbe praje Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní