Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Psyllium plus 150g

Psyllium plus 150g

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar na sklade (98 ks)
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca ASP s.r.o. Expedičná hmotnosť 0,15 kg Mám otázku k produktu
4,60 € s DPH
O produkte

Psyllium plus je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií, ktorého hlavné zložky sú Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a prebiotikum frukto-oligosacharóza, inulín.

Psylium Plus sa odporúča pri nedostatočnom fungovaní čriev.

Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách.

Vláknina zo šupiek psyllia pochádza z rastliny Psyllium (skorocel indický), je veľmi bohatá na vlákninu a absorbuje vo vode viac než 30-krát svoju vlastnú váhu, je ideálnym pomocníkom pri zabezpečovaní riadneho pohybu nestrávených zvyškov v tráviacom ústroji.

Použité Psyllium je 98% čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Laktobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum (probiotikum), známe tiež ako priateľské baktérie, sú životne dôležité pre zdravie čriev.

Užívanie Psyllia PLUS pre tehotné ženy

V tehotenstve je veľmi častý sklon ku vzniku zápchy. Príčina je vo vysokej plazmatickej koncentrácii progesterolu, súvisí i s rastúcou maternicou, ktorá svojím tlakom na črevá a konečník túto situáciu ešte zhoršuje. V tomto stave tehotenstva je výber laxatív tiež obmedzený a tu sa ukazuje ako veľmi dobrá náhrada Psyllium PLUS (alebo BIFICOL) kvôli svojmu komplexnému pôsobeniu.

výhodná kúpa

Psyllium plus 150g 4,60 €
Psyllium slim 150g 4,80 €
Psyllium 150g 3,60 €
Spolu 13,00 €

Zákazníci si tiež kúpili

Psyllium 150g

Dobrý zdroj rozpustnej a nerozpustnej vlákniny.

Psyllium slim 150g

Vláknina zo šupiek skorocelu indického a chitosan.

Ľanový protein 350 g BIO, RAW

Výnimočný rastlinný proteín z ľanu, absolútna...

Konopné otruby 200g BIO, SUM

Excelentný zdroj nerozpustnej vlákniny.