Adult acne

Dobrý deň Mám 40 rokov a od 12 rokov sa trápim s akné a extrémne mastnou pleťou. Akné mám najmä na lícach, nose, v okolí úst, a brade. Sú to zapálené boľavé cysty. Podľa lekárov mám v poriadku trávenie aj hormóny, alergie nemám žiadne. Akné sa vždy prelieči na chvíľu liečbou od dermatológa, no vždy sa vráti. S extrémne mastnou pľeťou si však nevie dať radu ani odporúčaná kozmetika od dermatológa. Chcela by som tento problém riešiť vnútorne. Ide mi najmä o zastavenie nadprodukcie kožného mazu. Ktoré produkty by ste mi prosím odporučili?
Júlia22
878 1 2.7.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
10.7.2022 13:17

Dobrý deň.

Prečítajte si náš článok https://www.zdravysvet.sk/blog/ako-sa-zbavit-akne alebo https://www.zdravysvet.sk/blog/atopicky-ekzem-jeho-priciny-a-liecba  , aby ste pochopili dôležitosť komplexného postupu . Len komplexný postup dáva výsledky. Dielčie riešenia skrátka pri silnom akné nefungujú.

Vnútorne užívajte kombináciu tinktúr Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin  + PG7 ríbezľa s betaglukánom  https://www.zdravysvet.sk/p/cierna-ribezla-s-betaglukanom-50ml-pg7 spolu s T35 plamienka zamatovohlúbiková https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin. Súčasne s nimi podľa návodu Reishi Rg 30 https://www.zdravysvet.sk/p/reishi-ganoderma-rg-30x270mg . Vždy ak je zhoršený stav, tak 2x denne, keď je stav stabilizovaný, tak 1 x denne.

Na podporu tráviaceho traktu začnite užívať Čaga koncentrát  (nie podľa návodu, ale 2-3x denne mocca lyžičku extraktu do 2 deci vody a vypiť nalačno) https://www.zdravysvet.sk/p/caga-koncentrat-100

Zvonku aplikujte výnimočnú jódovú vodu na pokožku Panea Delta https://www.zdravysvet.sk/p/panea-delta-500ml-sprej . Ak je akné silnejšie, na tie viac problémové miesta namočiť kozmetický tampón do vody Panea delta, priložiť a nechať pôsobiť aspoň 10-15 minút.   Po použití vody pokožku ošetrovať jódovým krémom Panea Alpha https://www.zdravysvet.sk/p/panea-alpha-50ml-reparation . Krém má aj výrazný anti age efekt, takže ho môžete používať ako Váš bežný krém.

Potom sa nám ozvite, či došlo k zlepšeniu. Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní