Ako si pomôcť

Dobrý deň.
Prosím o radu a vysvetlenie z pohľadu celostnej medicíny pri ochorení štítnej žľazy na základe autoimunitnej reakcie, glaukóm, astigmatizmus, krátkozrakosť. Som ešte mladá a bojím sa straty zraku. Alternatívnu medicínu využívam už pár rokov, teraz konkrétne gemmoterapiu opakované kúry čučoriedky. Ďakujem za odpoveď.
Ivana
1187 2 10.6.2012
admin
11.6.2012 5:17
Dobrý deň,
Váš problém súvisí s reguláciou tepla v tele, pretože práve štítna žľaza toto teplo reguluje. Štítna žľaza je čoraz častejším problémom dnešných žien. Súvisí taktiež so stresovým spôsobom života, je na náš organizmus vyvíjané veľké zaťaženie. Z hľadiska alternatívy Vám môžem povedať, že štítna žľaza súvisí s nerovnováhou medzi tým, čo musíte robiť a čo v skutočnosti chcete . Je to zápcha energií (pocitov) z rôznych dôvodov. Robíte napr. veci, ktoré nechcete robiť, ale musíte... Keď potláčate svoje životné potreby, vznikajú v organizme masívne zmeny - nerovnováha. Ak sa dokážete pozrieť na svoju chorobu inými očami, začnete ju chápať v súvise svojho života, dosiahnete úspech aj v zmene Vášho zdravotného stavu.

Odporúčam Vám začať užívať Matuzalem modrý - 1 tabl. večer pod jazyk, nezapíjať a červený ráno 1 tabl. zapiť vodou v priebehu jedného mesiaca. Po mesiaci prejdete na užívanie len červeného Matuzalemu 1 tabl. denne. Odporúčam Vám užívať Matuzalem dlhodobo, pretože regeneruje Váš organizmus a vnútorné orgány - pôsobí tam, kde to je pre Váš organizmus najpotrebnejšie. Jedno balenie Matuzalemu Vám vydrží na mesiac užívania. U Vás je problém zložitejší, preto treba rátať aj s dlhodobou líečbou. O Matuzaleme si môžete bližšie prečítať na našej stránke www.zdravysvet.sk. Máme s ním výborné výsledky pri Vašom zdravotnom probléme. Je potrebné ho spojiť s užívaním gemmoterapie. Začnite užívať nasledovnú kúru: vres P48 1 Ženšen T 46 + Židovská čerešňa T 47. Po využívaní vresu pokračujte Aróniou P 11. Arónia je jediná bylinka, ktorá regulije štítnu žľazu. Z arónie dostanete u nás na webe aj šťavu, ktorú môžete piť minimálne 2-krát denne. Taktiež dostanete zdravotné ríbezľľové víno s aróniou Pereg - preventívne si môžete dať 1dcl vínka - čisto na zdravotné účely.
Prajem Vám veľa trpezlivosti. Každý problém, (choroba) je riešiteľný, posúva každého z nás vpred,len treba vydržať a zmeniť pohľad na svoj život. Ak by boli akékoľvek otázky, pokojne môžete zavolať v poobedných alebo večerných hodinách na tel. č.: 0908 032 746 alebo 0918 981 709. Veľa zdravia a pekných letných dní želá D. M.
Ivana
17.6.2012 5:38
Ďakujem veľmi pekne.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní