antikoncepcia

Dobrý deň Pani doktorka.Chcela by som prosim Vás vedieť či je možné mať pri uživaní HAK slabý výtok z prsnikov,HAK som začala uživať pred desiatimi dňami prvý krát..prsia mám bolestive a trošku zväčšené...uživam Lyndynette 20..tehotná nemôžem byť lebo pohlav.styk som nemala skoro dva mesiace ale pre istotu som si včera 11.10 robila tehot.test ten digitálny a bol negativny a okrem toho som bola u Vás na USG pred desiatimi dňami a bolo to ok..takže neviem či treba zmeniť HAK alebo netreba panikariť a treba počkať kým sa to upraví?...moc pekne Vám dakujem za odpoved..
Maria
1384 2 12.10.2014
Maria
12.10.2014 5:12
Ešte by som chcela podotknuť,že mám 32 rokov a odjakživa nepravidelnu menštruáciu,a posledné dva cykly som mala slabu menštruáciu..
admin
21.10.2014 1:25
Nakolko Ste zacala uzivat HA, prve 2 mesiace si organizmus na to zvyka, mozete tento problem mat. Ak bude secernacia pretrvavat aj dalsi mesiac, navstivte svoju gynekologicku. Ak vytok je len pri stlaceni a je priehladny, nie je treba toto vobec riesit. Dr.Cubonova
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní