antikoncepcia

Dobrý deň Pani doktorka.Mám otázku užívam druhý mesiac HAK ale tento mesiac som ju po 14 dňoch (teda zostalo mi sedem tabliet do konca blistra) prestala užívať lebo mi bolo z nej zle urobila som si 7 dňovú pauzu a na ôsmy deň som ju začala znova užívať, chranena určite nie som však? A neviem čí som postupovala správne keď som si to takto o jeden týždeň posunula dopredu aj menstruacia prišla tak ako predtým. Je.to v poriadku alebo sa ďalšia menstruacia odiali alebo to bude tak presne ako každý mesiac.Ďakujem pekne za odpoveď.
MARIA
1380 2 21.11.2014
MARIA
24.11.2014 7:06
Ešte by som chcela vedieť či teda nie je teraz zbytočné užívať tu HAK či teda bude mať učinok tak ako keby som ju brala 21 dní a nie len tých 14 alebo som mala počkať na tu prvu menštruáciu a začať ju užívať odznova?...teraz už beriem 5 tabletku z blistra...dakujem veľmi pekne ešte raz za odpoved.
admin
29.11.2014 11:13
Kludne pokracujte dalej v uzivani HA -/ predpokladam, ze mate monofazicku / jedna farba vsetkych tabletiek/, otehotniet by Ste nemala, ak prislo v tej 7- dnovej pauze krvacanie. Ak neprislo, a zacala Ste uzivat HA, je nutne urobit tehotensky test. Ak je negativny , pokracujte v uzivani, HA Vas chrani. Dr.Cubonova
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní